Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire nagy gond, ha messze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nagy gond, ha messze lakik tőlem a lány?

Figyelt kérdés

250 km-re lakik tőlem, szerintem az igen nagy távolság.

De nekem ő kell, nem kell más lány, és én kellek neki...

Ráadásul nekem nincs autóm, így csak busszal tudok menni.


Esetleg összeköltözhetnénk, de ő sem szeretné otthagyni a munkáját és a családját meg, én sem igazán... Esetleg valaki volt hasonlóan?


2020. máj. 31. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha egyikőtök sem akar költözni, akkor nincs értelme. Mi 200km-re éltünk, mikor megismerkedtünk, egyikünknek sem volt autója, ráadásul 2 hónap után 3 hónapra külföldre mentem a munkám miatt. Viszont miután hazajöttem, amint tudtam, költöztem az ő városába.

250km-ről csak ideig-óráig lehet a kapcsolatot fenntartani. Vagy összeköltözni sose fogtok?

2020. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Pontosan tudod, hogy ez csak akkor fog működni, ha odaköltözöl, de ha kocsid sincs, akkor a költözésre sem fussa.


Keress egy lányt a közelben!

2020. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából én szeretnék odaköltözni, csak jó munkahelyem van itt, és arra fele nem igazán van munkalehetőség.
2020. máj. 31. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Akkor meg fejezd be ezt! Nem fog menni, oszt kész!
2020. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nagyon fontos, hogy ne csak havi 1x lássam a páromat és ne csak online szex legyen közöttünk.
2020. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi az az "online szex"?
2020. máj. 31. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!