Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, nagyon messze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, nagyon messze lakik, érdemes lenne megpróbálnom vele? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
265km-re lakik, az ország másik végében :'( Itt gyakorin ismertem, meg.Minden nap beszélünk facebookon és nagyon nyitott a beszélgetés felé és szeret beszélgetni velem facebookon, tanáccsal látjuk el egymást, megbízunk egymásban, eddig ilyen csajozós tanácsokat adott nekem, meg próbált bíztatni énis bíztatást adtam neki, de amikor írta nekem, hogy bejelölte ismerősnek azt a srácot aki tetszik nekem, akkor nagyon rossz érzés fogott el :/ Nemtudom, hogy lehetséges-e neten megszeretni valakit, aztsem tudom, hogy nekem sikerült-e, de én szeretném, hogyha több lenne köztem és közte, érdemes lenne megpróbálni???(Nagyon zavar az a 265km :'( , de én őt akarom!:) ) Érdemes lenne???

2011. nov. 24. 19:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Jah és még1 dolog: Hogyha egy nap nem beszélünk facebookon, akkor aznap nagyon sokat gondolok rá és fogalmam sincs, hogy mit érzek :S
2011. nov. 24. 19:32
 2/17 anonim ***** válasza:
Melyik megyében lakik ő, és melyikben te?
2011. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Amúgy én simán utaznék annyit egy lányért.
2011. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ő Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében lakik én meg Pest megyében :(
2011. nov. 24. 19:34
 5/17 anonim ***** válasza:

Oh, hát elég érdekes...vicces, de én is itt ismertem meg egy lányt, több mint 1,5 éve beszéltünk msnen, már párszor találkoztunk és most kezd kialakulni valami...szerencsére kettőnk közt alig van 80km.

265 az nagyon sok...több mint 3-4 órát kéne utazni. Aztmondom, nézz körül inkább a környékeden, nem ő az egyetlen lány.


18f

2011. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Énis utaznék, hogy lenne pénzem rá :) Mert hosszútávon nagyon sokba kerül maga az utazás :S Bár egy lányért megérné :D
2011. nov. 24. 19:35
 7/17 A kérdező kommentje:
19:35 Valóban nem ő az eggyetlen, de hozzá hasonlóval még nem találkoztam :(
2011. nov. 24. 19:36
 8/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, én is így voltam...volt egy másik lány ebben az évben, ő is 80kmre lakott...vele összejöttem, szétmentem. Azthittem többet nem lesz olyan nő mint Ő...és mégis van :)


előző vagyok.

2011. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Háát azért jó lenne hozzá hasonlót találni itt a közelben :) De aztsem tudom megfogalmazni, hogy őt milyen tulajdonsága miatt bírom :S Így szerintem nehezen fogok találni hasonlót :D De nagyon jó lenne :D
2011. nov. 24. 19:46
 10/17 anonim ***** válasza:

hidd el, én is ezt éreztem, s most is ... :)

de az a 265km...esetleg kérdezd meg, mi a véleménye erről, mit gondol rólad.:)

2011. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!