Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfi nyíltan megmondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi nyíltan megmondta a szemembe, hogy nemcsak szexet akar tőlem, akkor az úgy is van?

Figyelt kérdés

Kétértelmű volt a viselkedése, egyszer olyan volt velem, mint aki oda-meg vissza van értem, máskor meg olyan volt, mint aki nem akar többet a szexnél.

Ezért azt kértem, mondja el őszintén, mik a szándékai velem,mert már túlléptem a "játszmázós" korszakomon.

Ő elmondta, hogy komoly kapcsolatot szeretne, mégcsak ismerkedünk, de jó esélyeim vannak nála. És hogy eleinte a testem miatt kezdett velem beszélgetést, de aztán kiderült, hogy érett,és értelmes vagyok,és ez neki nagyon tetszetős.dicséretek sokaságát zúdítja rám, leginkább a testemet dicséri...ez nekem aggodalomra ad okot.

Komolyan lehet venni, ha így megmondja, hogy nem csak szexet akar?


2020. jún. 1. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is volt ilyen... 3 hónapig voltunk "együtt", mert azt mondta komolyat akar, meg hogy mennyire fullos nő vagyok stb. Bemutatott a barátainak is stb. Aztán 3 hónap után kiderült, hogy félrek*rogat és igazából skalpokat gyűjt, velem is azt tervezte, csak állítólag elég jó volt a szex, úgyhogy "maradhattam", mert az egyéjszakások nem mindig jók... így meg megvolt az állandó jó szex...

Nagyon kivoltam mikor megtudtam.. mert én nem úgy álltam a dolgokhoz, mint ő.. fűt, fát megígért, aztán látod...

23/N

2020. jún. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Mit dicsérjen, ha nem a tested, az eszed nem tudná, hisz aki ilyet kérdez, mit vár, létezik az "igen komoly kapcsolatot akarok" válaszon kívül másik is...

😂😂😂

2020. jún. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem

Duma, az van.

Bizonyítékkal a kezedben is letagadnak dolgokat, nem kell sokat várni meg a szavaknak hinni, foleg ilyen kerdesre..nyomasztja oket

2020. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis, ne legyél már ennyire naiv!


Józan paraszti ésszel gondolj már bele, hogy mikor fekszik le vele egy nő nagyobb eséllyel? Ha azt mondja, hogy figyelj bébi, semmi másra nem tartalak jónak, csak arra, hogy megdugjalak vagy ha azt mondja, hogy komoly kapcsolatot akarok én is?

2020. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Ez csapda.


F49.

2020. jún. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen. A nők tudatosabbak.
2020. jún. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
35%
Férfit még soha senki nem kapott rajta hazugságon!
2020. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted nincs olyan, hogy valaki szemrebbenés nélkül a másik szemébe hazudik? Lesznek még meglepik.
2020. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!