Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon gáz, ha egy számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha egy számomra "idegen" férfi megmondta, hogy az exem csak ki fog használni, és amikor rámun akkor szakít velem?!

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy férfivel, aki ismeri a volt páromat. Párszor már találkoztam vele, mindig egész jókat beszélgettünk. Egyszer feljött a (mostmár volt) barátom. Mondta, hogy vigyázzak vele, mert én sem vagyok neki egy kalandnál több. És amint rámun, akkor kidob, mert engem is csak kifog használni.

Akkor még csak mosolyogtam rajta, el is hittem, meg nem is. A kapcsolatunk nem volt felhőtlen, sokat veszekedtünk, ő sok nővel beszélt interneten, amivel nem is lett volna semmi gond, de pár nem csak barátként írt neki... elhidegültünk egymástól, és végül bekövetkezett az, amit a férfi mondott nekem. Szó szerint kidobott! 

Szerintetek nagyon gáz, hogy egy idegen jobban tudta hogy ennek a pasinak én csak játékszer vagyok, én pedig semmit nem vettem észre az egészből??!


2018. jan. 15. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az az idegen jóval régebb óta ismeri az exedet, mint te.

Az idegeneknek meg ritkán hisz az ember, bár én már akkor szakítottam volna a helyedben, amikor meglátom a chates háremet...


22/N

2018. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarsz egy kapcsolatot akkor azt hiszel el amit hallani akarsz róla, csak a jó dolgokat, a negatítumokat meg sem akarod hallani. Nincs ebben semmi abnormális, ez mindenkinél így működik.

Tanulh belőle és minden véleményt kezelj fenntartással.

2018. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Mester és Margaríta első fejezetnében is világosan megmondják a főszerkesztőnek, hogy mikor és miként fog meghalni.

Tudott mindent, de mégis pont úgy lett.Az ismerősöd is tudta, te is tudhattad... ne parázz, szokásos helyzet ez.

2018. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

" ő sok nővel beszélt interneten, amivel nem is lett volna semmi gond"


De igen! Bmeg, nem tanulsz? Legkozelebb ne tolerald es nem fognak megcsalni. Hidd el, nagyon sok ferfi nem beszelget allandoan nokkel. Van a ket-harom legjobb ferfi baratja, azokkal is alig tud talalkozni a munka, a tavolsag, csalad, kocomfitty miatt. Orul ha van ideje a hobbijara, nem hogy meg tobb(!) novel chatelgessen.


Ha valakinek ezt magyaraznod kell, kerned kell tole, az nem a te embered. Legyel olyan ferfival, akinek nincs szuksege egy allando holgykoszorura. Ne hagyd h bedumaljak neked, hogy legyel tolerans, elfogado, "ne korlatozd!", meg a tobbi baromsagot. Ez sosem sul el jol. A tiz eve legjobb lany baratjatol talan (talan) nem kell felned, bar lattam en mar karon varjut, viszont ha egy lanyt csak egy hete ismert meg az nem a baratja, rohadtul nem kell elfogadnod.


Vedd eszre, hogy ez a nagy tolerancia leepitette a meltosagodat. Kicsit tobb elvarassal boldogabb leszel.

2018. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!