Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj a gügyögéssel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a gügyögéssel, becézgetéssel, babusgatással?

Figyelt kérdés

Előző barátnőm felhányta nekem azt, hogy nem viselkedek felnőtt módjára, pedig csak a szeretetem fejeztem ki eképpen.


Mi a baj a fentiekkel? Miért zavarja ez a nőket?


2020. jún. 1. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan párt találsz, akinek nem gond, akkor semmi. Ha olyat, akinek gond, akkor minden.

Ez olyan, hogy valakinek ez jön be a kapcsolatba, másnak más. Ez nem baj, csak így megy.

2020. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ kivel vagy együtt és, hogy mennyi idős vagy.
2020. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Részemről semmi, szeretem, ha becézgetnek, babusgatnak, de ez lehetőleg akkor történjen, ha kettesben vagyunk, társaságban pedig mondjuk súgja a fülemben. Egy családi ebéden vagy ismerősök, kollégák füle hallatára viszont kínos lehet. Szóval nem mindegy hogy hol és mikor becézgeted, gügyögsz neki.


33N

2020. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Van azért ebben egy egészséges határ ami elválasztja az aranyos, szerelmest és a gusztustalan nyáltengert. Senki nem akarja, hogy a párja úgy beszéljen vele mint egy kisbabával vagy kiscicával. Az állandó makogás-gügyögés két felnőtt ember között azért már nem igazán normális, így kisgyerekekkel gügyögünk nem egy felnőtt emberrel. Lehet becézgetni, lehet néha babusgatni de ha ebben nincs egy egészséges határ, ha nincs normális, értelmes beszéd akkor mindenki megunja, hogy anyukája van és nem párja.
2020. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki milyen típus, nálam becezgetes belefer, aranyos de a gugyogestol rosszul lennek
2020. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem gyerekes, én se örülnék neki, ha a párom úgy beszélne velem, mint egy óvodással.

Én még a gyerekeknek se gügyögök, mert h-lyeségnek tartom.

Vannak emberek, akiket ez nem zavar, olyan párt kell keresni, aki hasonlóan gondolkodik ilyenekről.

2020. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!