Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, a randizás során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, a randizás során milyen jelekből lehet arra következtetni, hogy már nyitottak lennétek az első szexre?

Figyelt kérdés
Szoktátok ezt valamilyen direkt vagy indirekt módon jelezni a randipartneretek felé? Miből lehet ezt kikövetkeztetni, illetve hogyan lehet erre tapintatosan, de mégis egyértelműen rákérdezni?

2020. jún. 1. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Én csak kapcsolatban fekszem le valakivel. 1-2 randi után biztosan nem.

25N

2020. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Kommunikáció. Csodákra képes.
2020. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:

Igen, idáig én és sokan mások is eljutottunk már, azonban az ördög a részletekben rejlik, a kérdés pedig erre vonatkozik.

2020. jún. 1. 22:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy 1 hónapot szoktam várni. Viszont ez függ a találkozások minőségéből is. Ha oda-vissza működik a kémia, akkor szerintem lehet érezni, hogy a másik mikor akarja.

Nekem eddig az összes első együttlétem sima beszélgetős randi esténél történt.

Azt úgy látod ha egymásra néztek, vagy a csók olyankor egy kicsit más: vadabb, szenvedélyesebb, érzékibb.

2020. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 értem én, de felnőtt embereknél ez totál egyértelmű. Randik során csak a vak nem veszi le. Hány évesekre gondolsz?
2020. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha például megcsókolod, majd elkezded csókolgatni a nyakát, a fülcimpáját stb. és nem fog megálljt parancsolni, akkor lehet.

De ha ennyire akarod, hívd fel hozzád vacsizni, borozgatni, filmet nézni, az alkalom úgy is adja magát.

A csajok ilyen helyzetben ha nem állnak készen kerülik a lakást.

2020. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Nőként engem az indítana be, ha megkérdezné világosan, nem himihumizva.
2020. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem gáz lefixalni az első szexet előre. Úgy is alakul. mi pl. nem egy városban laktunk, így mikor a második randira jött, megbeszélte egy haverja al, hogy nála alszik. Este mondtam neki, hogy nyugodtan aludhat nálam is. Aztán fürdés után csókolózás, tapi, vetkőztetés. Nyilván ha nem mondok nemet, akkor benne vagyok.
2020. jún. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz = szerintem meg gáz. Bocsi, az autocorrect mindig mindent átjavít.
2020. jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felnőtteknél nincs játszma, hogy hanyadik találkozás áll, mikor mit kell csinálni, hogy jelezz meg mittidomén.. Istenem.. Egy mézes és mindketten tudni fogjátok. Legalábbis nálunk így volt. Első találkozáskor. Azóta házasság, gyerek :D
2020. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!