Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőknek a bandában vagy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek a bandában vagy egyedül ismerkedő férfiak szimpatikusabbak?

Figyelt kérdés

Az ilyen hangoskodó, bandában "legénykedő" férfiak ismerkedési célú közeledése vonzóbb vagy ha egy férfi egyedül tűnik fel és szólít meg.


Az egyedül ismerkedő férfi nem kelt bizalmatlanságot? Például hogy mi van ha valami pszichopata, perverz stb.? Mert alapvetően fura hogy tök egyedül mit csinál egy szórakozóhelyen.


Míg a bandában ismerkedő férfi nyilván szociális hisz barátokkal jött.



2020. jún. 4. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol van.
2020. jún. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

# 1


Úgy érted hogy hol van a szórakozóhely?

2020. jún. 4. 01:07
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Szórakozóhelyre normális ember nem megy egyedül. De ha bárhol egyedül lennék és féltucat pali körémkerülne, hótziher, hogy az lenne az első gondolatom, hogy ebből nemi erőszak lesz.
2020. jún. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez komoly? Nem nőként, de nekem az első csoportról, hogy őszinte legyek a kisebbség ugrik be, ők járnak kötelezően bandában, ha kell - ha nem.


De ha valaki egyedül van valahol az máris gyanús? Hogyan ismerkedjen így az ember, ha egyedül van távol a kevés-de-jó barátaitól? Aki pedig nem szociális alkat, az a haverokkal érkezés után is hamar pultnál lesz és négyszemközti beszélgetést folytat egy emberrel. Én ezt tenném, mert milliószor többre becsülök egy ilyen beszélgetést, mint az ilyen "legénykedő" keménykedős jópofáskodásokat. Megértem, ha valakinek bejön, de nekem pl. nem ez a világom.

2020. jún. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Bandában szimpatikusabb.
2020. jún. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Eddig csak kisebbségieket láttam csoportosan körbeállni egy-egy nőt. Mondanom sem kell, hogy a nő nem volt oda a helyzetért.
2020. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

4-6


Szerintem a kérdező nem arra gondol, hogy odaállnak többen egy lány köré. Kezdjük ott, hogy a lányok is általában csapatostól vannak a szórakozóhelyeken. De inkább úgy kell elképzelni, hogy a srác kiválik a baráti köréből és egyedül megy oda a lányhoz. Viszont attól még látszik a társasága is a közelben, látni hogy nem egyedül van ott.

2020. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Függ a helytől, az időtől is. Pl este a kihalt utcán se egyedül se csoportosan ne jöjjenek oda, mert creepy.


Ha normalis a hely és az idő is akkor kb tö mindegy. Ott már csak az a lényeg hogy a srác ne ilyen gáz csajozós dumával nyomuljon, ne menősködjön stb. Ha laza, közvetlen, kedves, jókedvű, udvarias akkor nagy baj nem történhet.

Ha elutasítasra is kerül a sor, az is normálisan történne.

De az ilyen "szia cica" és tarsai csajozós szöveggel nyomulós kretének nem tudom mit várnak...

2020. jún. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Hát bandával nehogy elém állítson.

Ha ismerősi körrel van valahol, akkor váljon ki onnan addig, amíg odajön hozzám és megszólít és egyedül beszélgessen velem, ne hozzon magával egy hordát.

2020. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Más kérdéseknél meg azt írják, hogy a magányos ember menjen "ismerkedni".

De ha egyedül megy valahová, itt már leírják, hogy nem normális.....

2020. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!