Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki odamenni mondjuk (egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki odamenni mondjuk (egy parkban) egy egyedül lévő, idegen lányhoz ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
2019. jún. 4. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mész oda.

Ha ilyen "szia cica van gazdád" stílussal akkor garantáltan el leszel hajtva.

2019. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszteni valód nincsen, szóval menj oda nyugodtan.
2019. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1# nyilván nem,csak kitudja hogy reagál
2019. jún. 4. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig többe esélyed van, mintha nem mész oda.

Viszont a legtöbb nő nem szereti az ilyen váratlan helyzeteket, vagy azt feltételezik, hogy az illető valami szatír, aki követni fogja őket, vagy minimum, hogy mindenkinél "hátha" jeligére lejmol ugyanazzal a dumával. És utolsó eshetőségként jut eszükbe, hogy egy normális fiú, akinek tényleg ő tetszett meg.

Sokkal egyszerűbb ezért pl. kutyasétáltatás közben barátkozni vagy ha eltévedsz egy térképpel a kezedben, mint ennyire nyílt kártyákkal.

2019. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mész oda. Én a minap olvastam a padon, amikor leült mellém egy pasi és elkezdtünk beszélgetni a könyvekről. Nyilván hamar a tudtára adtam, hogy férjnél vagyok, de mégis ott maradt jó fél órát beszélgetni és én is jól éreztem magam.


Ha nem lett volna senkim, akkor esetleg találkoztam volna vele szívesen máskor is, mert bár nem volt az esetem, de szimpatikus és érdekes ember volt.


Szerintem egy próbát megér.

2019. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már miért lenne ciki?

Ha úgy látod h nem zavarod, akkor menj!

Én nagyra értékelném, ha odajönne valaki (persze csak ha normálisan)

2019. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
veszélyes. lehet előkapja a paprikasprayt és maradandó szemkárosodást okoz.
2019. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!