Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lany, akivel ismerkedtem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lany, akivel ismerkedtem, randiztam, beszelgettem egy ido utan kioffolt. Van ertelme ujra keresnem egy ido utan?

Figyelt kérdés

Eleinte ugy gondolom kifejezetten pozitiv iranyba haladtunk aztan valahogy elvesztette erdeklodeset - lehet tul ramenos voltam, olyat is mondott hogy meg nem all keszen, ki tudja. Nyilvan lehet tenyleg le akart razni.


Mar egy ideje nem beszelunk, de en meg mindig sokat gondolok ra... szerintetek van ertelme ujra keresnem?


2020. jún. 4. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el.
2020. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2020. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Engedd el, különben csak hülyét csinálnál magadból. Ha egy állásra nem vették fel, ott se mástól be az ablakon

Pár héttel ezelőtt történt velem is pont egy ilyen sztori. Ugyanezzel a dumával offolt ki "nem áll rá készen"

Akkor minek randizott veled?

(Álnaiv a kérdés)

Miért, minek kell történnie, hogy valaki készen álljon egy kapcsolatra? Basszus, a nemi érésed óta készen állsz rá! Ez az egyik leghülyébb kifogás :D

2020. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mászol be*
2020. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy offolt? Minden offnak oka van.

El kell fogadni hogy bizonyos dolgok nem tetszettek neki és továbblépni és nem zargatni. Majd elmúlnak a gondolatok is egy idő után.

2020. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem te írtad hogy túl rámenős voltál ő meg nem az a típus arra nem gondoltál hogy vannak olyan típusok akiknek az a természetes ha egy jó erős baráti kapcsolatot építenek és utána lépnek következő szintre.
2020. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Keress engem
2020. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

tudom tudom, sok hal van a tengerben stb. de o kiveteles, csak en vagyok a balf@sz.



nincs olyan h kis szunet utan az ember maskepp all hozza? en magamon is ugy vettem eszre, hogy a ketelyek okozta frusztraltsagbol kisse lehiggadtam :D

2020. jún. 4. 11:40
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
A kételyeidnek az okát kéne megkeresni hogy miért sprint üzemmódba tepered le a másikat kihagyva több szintet is. Khm.
2020. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezek alapján jogosan offolt.


Ne hari a példáért de láttam már macska udvarlásba leteperő tipusú kandurt a nöstény macska úgy menekült előle hogy csak no. Látszott a macskán hogy taszítja másik fújjt és osztogatva offolta.


Lassíts és változtass a hozzáállásodon ha azt akarod hogy partnerként tekintsenek rád. Pláne ha a lány aki offolt introvertált na ők nagy többsége lassú víz partot mos tipusúak nem szeretik a vágyaktól háborgó tengert.

2020. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!