Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek bejönnek a harcias nők? Versenyszerűen kick-boxolok Hátrány vagy inkább előny ?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem akarsz megverni akkor nem hátrány. :D
2020. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Számomra imponáló, de ja, ne engem akarj kiütni :D
2020. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Ezt nem igazán értem. Az hogy valaki mozog az kifejezetten jó. A versensporttal én már kevésbé értek egyet. (Jóból is megárt a sok ugye) De miért kickbox? Késztetést érzel arra hogy verj és rúgj másokat? Feszít a düh és így vezeted le?
2020. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Hát imponáló az bíztos, nem kizáró ok.

F

2020. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért nagyon bejönnek a sportoló nők.
2020. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem No.1 az ilyen nők, tetszene egy ilyen barátnő.
2020. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez egyénfüggő.

Nem hátrány, ha egy nő sportos.

Viszont ha agresszív, akkor nem nőies.

2020. jún. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha sportos, energikus, küzdősportban harcias az nem gond, de ha agresszív természetű, akkor probléma. Aki ringbe száll, vagy ilyen típusú emberrel él valaki, azoknak számolni kell, a sérülésekkel, melyek jelentős része az arcot is éri. Nem biztos, hogy törött orrú barátnőt szeretne sok férfi.

Jómagam 25 évig űztem harcművészetet, volt nem egy barátnőm, akit ott ismertem meg. Nekem nem okozott semmilyen problémát, hogy ők is harcművészek. De persze a hasonló mánia összehoz. :-) Nem különösebben imponált, hiszen nem ezért tetszett egyikőjük sem, csupán mint ember kedveltem őket. Három ilyen hölgy volt. Végül egy jóga rajongó gyógytornásznőt vettem feleségül.

2020. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!