Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin hagyjam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin hagyjam, hogy megcsókoljon ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval neten. Már több mint 1 hónapja beszélünk és holnap találkozunk csak. Mindennap beszélünk, nagyon egymáshoz nőttünk. Még nem találkoztunk, tehát nem tudom,hogy élőben is meglenne e a szikra. Viszont ha csókra kerülne a sor akkor engednétek neki így,hogy ilyen régóta beszélgettek neten? Alapból nem szeretek első randin smárolni, de nála nem tudom mit tegyek.

2020. jún. 6. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Én várnék vele.
2020. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Egy hónap nem sok. Soha sem láttad még.
2020. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha meglesz a szikra és kölcsönös, akkor szerintem nyugodtan.
2020. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Csókról beszélünk, miért ne engednéd, ha jól esik.
2020. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Ha túl gyors a csók, akkor más is az.

Futó kapcsolatot akarsz, vagy jobban meg akarod ismerni, és

ha stimmel, akkor tartósat?

2020. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tartós komoly kapcsolatot szeretnék
2020. jún. 6. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy csók (röpke puszi) találkozáskor és búcsúzáskor szerintem belefér. Csókolózás még ráér.

Ffi.

2020. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapig előadott magából valamit neten, lehet semmi köze nem lesz a valósághoz, de te tudod
2020. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Leírom a saját történetemet:

Mi párommal egy közösségi oldalon ismerkedtünk meg. A táv 200 km volt. Másfél hónapig ismerkedtünk neten, skype-videózás, mielőtt megvolt az első tali. Mikor találkoztunk, már köszönéskor csókkal üdvözöltük egymást. A nap többi részén is volt csók, sok séta, beszélgetés.

4 és fél évig volt távkapcsolat, utána ő költözött az én városomba. Több mint 7 éve együtt vagyunk.


Légy pozitív, határozott és nyugodt! Nem kell erre rágörcsölni. Ha minden oké, akkor nyugodtan menjen a csók. Ez csak egy szimpla csók, nem szexről beszélünk. Az megint egy más dolog.

2020. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Ne tarts vissza, csak mert első randi. De ne hagyd, ha nem állsz készen. Nem attól függ, hogy mióta ismered, vagy hogy illik-e.
2020. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!