Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, melyik zavarna jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyik zavarna jobban egy lányban?

Figyelt kérdés

Ha horgolóklubba járna, vagy ha táskásak lennének a szemei?

Én mindkettővel rendelkezem, és nem tudom melyikre fogjam azt, hogy nincs pasim...

L/24


2020. jún. 9. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mindkettő bejön. Egy táskás szemű lány az álmom aki horgolóklubba jár.
2020. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jól van gúnyolódj még te is... Nem kialvatlanság miatt, akármennyit alszok, ilyenek a szemeim, ezzel nem tudok mit csinálni. A horgolás, kötés meg az egyik hobbim, és sokkal jobban érzem magam ilyen közegben, mint bármilyen zsúfolt, szórakozóhelyen. Vannak idősebbek, akik mindig nagyon érdekes mintákat hoznak, amit el is vihetünk és otthon mi is megcsinálhatjuk. De nem csak a horgolásról szól minden, volt hogy gyöngyöt fűztünk, meg recepteket is gyakran cserélünk.
2020. jún. 9. 16:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem marhára nem érdekelne egyik se ha normális a lány.
2020. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Máshol keresd a problémát.
2020. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez most ilyen kamukerdes, ami a nyafogo sracokat gunyolja? :D Ha igen, akkor jo lett, mert nem tudom eldonteni, kamu-e vagy komolyan kene-e venni.
2020. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem, ez komoly. Csak elkeseredett vagyok.
2020. jún. 9. 17:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyikre sem kell fognod,ugyanis ezek nem kizáró okok a legtöbbünknél :) Akit pedig valamelyik mégis túlzott mértékben zavarna,azzal pedig nem érdemes ilyen téren foglalkozni,mert jó eséllyel nem ő számodra az igazi :D
2020. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha horholsz nekem egy táskát, akkor nem zavar. Egyébként egyik sem probléma. Ne görcsölj ilyesmin, te nőszemély! 😉
2020. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a táskás szem bejönne, a másik semleges.
2020. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, maga a taskas szem? Rengeteg embernek van, nekem is pedig milyen jókat alszok, de emiatt sosem utasították még vissza, ez nagyon piti dolog ,de ha annyira zavar kis smink es megoldja a dolgot. Horgoloklubb meg szerintem tok menő, legalább van hobbid nem csak az instara fotozkodas, de hátrány nem hiszem ez bárkinél is az lenne.
2020. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!