Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lassan 4 hónapja messengerezün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 4 hónapja messengerezünk egy sráccal. Személyes találkozó is volt már, de megragadtunk itt. Napi több óra chat és még mindig nem jöttünk össze. Várjak még rá?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy mi veled a célja.
2020. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is chatelek egy csajjal de ő meg elfoglalt és azért nem tudunk találkozni. Ez sajnos ilyen... 😁
2020. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem már ennyi ideje tart a legutóbbi kapcsolatom,és rengetegszer találkoztunk ezidő alatt. Már nincs kijárási korlátozás,mindenki oda megy,ahova akar. Ha ennyi idő alatt nem kert egy második találkozót,akkor lépj tovább,mert csak hulyit.

21n

2020. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felesleges, négy hónap rengeteget idő. Beszélj vele hogy mi veled a célja, akar-e még találkozni stb. Ha ezután sem halad semerre, akkor engedd el, mert csak szórakozik.
2020. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!