Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » NőK!29 évesen mennyire vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svábhegyi_festő kérdése:

NőK!29 évesen mennyire vagyok gáz férfi ha gyorséttermi munkát végzek és ez engem kielégít,boldog vagyok?

Figyelt kérdés
Van ételem, borom, fekhelyem. Nem kell más. Viszont szeretnék egy aranyos, kedves, dögös barátnőt is.
2020. jún. 10. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagy gáz, egészségedre.


Mondjuk aki közös lakást, gyerekeket, közös életet szeretne, egy ilyen hagyományos jövőképet úgymond, annak valószínűleg ez nem lesz elegendő, és emiatt nem fog kezdeni veled.

2020. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Benned egyetlenegy olyan dolog sincs, ami ne lenne rettenet gáz.
2020. jún. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Attól tartok, hogy abból a borból nem marad, mire odaérek. A lakásodat látva pedig nem szívesen mennék a "fekhelyed" közelébe, mert valószínűleg fertőzőbb, mint a korona.
2020. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"ttól tartok, hogy abból a borból nem marad, mire odaérek. A lakásodat látva pedig nem szívesen mennék a "fekhelyed" közelébe, mert valószínűleg fertőzőbb, mint a korona."


Hagyhatok neked is belőle aranycica. S amúgy rendszeresen takarítom a szobámat.


Mosakodni is rendszeresen szoktam.

2020. jún. 10. 18:52
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Nem értem miért szóljátok le a kérdezőt. Ha neki ennyi elég, és boldog így akkor miért ne? Az ,hogy valaki ilyen helyen dolgozik még nem lesz egyenlő azzal, hogy igénytelen.


Kedves kérdező,

Szerintem nem gáz, ha te szereted a munkahelyed. Bár azt figyelembe kell venned, hogy ha családot akarsz, akkor nem biztos ,hogy egy ilyen fizetésből ez megvalósítható (gyereknek pelenka, tankönyvek...stb, gondolom nem kell sorolnom mennyire költséges egy gyermek felnevelése).

2020. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5ös nem emiatt a kérdés miatt szóljuk le, hanem az összes többi miatt, keress csak rá, hogy mekkora utolsó senkiházi szemétláda..
2020. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Boldog vagy, és azt dolgozol, amit szeretsz csinálni.

Az gáz, hogy ezt gáznak gondolod. De az nagyon. Nem viccelek. Nagyon ciki. Foglalkozz önismerettel, filozófiával.

2020. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"keress csak rá, hogy mekkora utolsó senkiházi szemétláda.."


Miért vagyok az?

2020. jún. 10. 19:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ideje lenne eldönteni, hogy neked ez a bor-ágy-meló szentháromság most akkor elég, vagy sem. Ha elég, akkor hagyd békén a nőket.

Ha nő IS kell, akkor meg tegyél érte többet. Te se olyan nőt keresel, aki mekis meló után bepiál és döglik az ágyon.

2020. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Te se olyan nőt keresel, aki mekis meló után bepiál és döglik az ágyon."


De. Tökéletes lenne számomra egy ilyen lány.

2020. jún. 10. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!