Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti mit gondoltok a való életben, utcán, tömegközlekedésen, egyéb helyeken ismerkedésről, hogy veszitek ha egy férfi/srác leszólít titeket?

Figyelt kérdés
Mi alapján döntitek el hogy adtok e neki esélyt, illetve mi az ami imponáló nektek, és mi az ami kevésbé?

2020. jún. 8. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Igen, szeretem ha a hétköznapokban valaki ismerkedni akar velem
Nem, semmiképpen nem szeretem ha a hétköznapokban idegenek zavarnak
39 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%

Férfiként kíváncsi vagyok a válaszokra, tekintve, hogy én szoktam ilyen helyeken ismerkedni. Baromság, hogy itt, vagy ott nem lehet.

Aki ilyenekben gondolkodik, az óriási lehetőségeket hagy ki!


Még temetésen és templomban is lehet!

2020. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Gyűlölöm az ilyet. Biztos én vagyok aznap a tizedik, akinek puncsol.


Azt meg különösen utálom, ha rá sem nézek az illetőre, nem is érdekli, hogy én mit akarok, hanem csak jön és az arcomba tolja magát, hogy ő bizony ismerkedni akar. A pitsába már ezzel, ha akarok valamit, jelzem. Egyértelműen. Ránézek. Rámosolygok. Akár oda is megyek. De ha szemlesütve sétálok vagy zenét hallgatva a mobilom nyomkodom, miért gondolja bárki, hogy kíváncsi vagyok az illetőre és nem csak haza akarok menni vagy valakire várok? Ennyi érzék legyen már bennetek emberek...

2020. jún. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Igen, szeretem ha a hetkoznapokban valaki ismerkedni akar, amikor en is nyitott vagyok

===

Vagyis nem csak azt nezi, hogy o akar ismerkedni, es mindenaron, hanem azt is, hogy en abban a pillanatban milyen szituacioban vagyok.

Megtortent esetek:

eppen rohantam egy allasinterjura, szo szerint rohantam, mert a vonatom kesve ert be,

Fejhallgato a fejemen, csukott szemmel utazom valahova,

eppen mobilon beszelgetek valakivel,

amikor az ejszakai buszon, hajnali 4-kor megyek haza, akkor alapjaraton NEM lesz a valasz. Az esetleges lelkitarsam meg fogja erteni es nem erolteti, hogy meg menjek el vele valahova inni egy utolsot,

plusz este, amikor a buszmegalloban varom a buszt es egy autoval megallsz, hogy elvinnel, bocsi, de nem foglak komolyan venni, meg akkor se ha tenyleg ugy gondoltad "megallok ennek a lanynak, mert szeretnek vele elbeszelgetni, jobban megismerni"

Max elbaszelgetni hahaha


De amikor nem csinalok semmit, mosolygok, lathatoan nincs meg a havim :), akkor nyitott vagyok az ismerkedesre.

2020. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Sosem próbált még velem ismerkedni senki nyilvános helyen. Az biztosan zavarna, ha bókolna, kérdezősködne, nyomulna, egyértelművé tenné, hogy akar valamit tőlem attól függetlenül, hogy nem is ismer és mondjuk randira hívna, mert totál idegennel nem vállalok ilyesmit és qrva kellemetlen lenne az egész. Ha csak simán odajönne és beszélgetést kezdeményezne valami semleges témáról, akkor szívesen beszélgetnék vele. Nyilván olyan helyzetre gondolok, amikor mondjuk állok a buszmegállóban és várom a buszt, nem arra, amikor sietek valahová, zenét hallgatok vagy telefonálok.
2020. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha adok neki jelet es odajon, az szuper. De altalaban nem ez a helyzet. Eddig akarhanyszor valaki random ismerkedni akart az utcan, a semmibol termett ott. Pl metron siman csak bamultam ki az ajtonal es zenet hallgattam, melobol tartottam hazafele. (Parkapcsolatban eltem. Leraztam az illetot.) Egy masik alkalommal meg a paromat vartam valahol, nyomkodtam a mobilt, akkor is csak ott termett az arcom elott valami alak. Ot is leraztam. Olyan meg nem volt, hogy ilyen random ott termo zaklatoval barmi is lett volna, a nevemet se arultam el senkinek.
2020. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
#1: te lehet, hogy tudsz, de 99% ezt úgy gondolja, hogy odamegy, aztán kicsit tulozva, így zajlik: ismerkedünk? járunk? dugunk?
2020. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
7%
Nem utcán kell ismerkedni, ahol mindenki megy valahonnan valahová, és nyilván nem fogok leszólítani senkit sem (mint például olyat sem, mint a #2-es), aki azt hiszi, hogy ő a tizedik, akinek puncsolok. Problem solved.
2020. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

Én azon kivételek közé tartozom, aki örülne neki. Mert spontán, váratlan, természetes, valóságos.

Eddig egyszer történt velem ilyen, egy élelmiszerboltban szólítottak le (kultúráltan, kedvesen). Aztán az ismerkedés során kiderült, hogy nagyon nem passzolunk össze, de nem baj, van ilyen, viszont nagyon értékeltem a férfi bátorságát, hogy meg mert szólítani egy idegen nőt.


33N

2020. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%

Érdekes válaszok, de így már értem, hogy miért van annyi magányos ember, és lesz sok srácból "incel".

Közben meg megy a barátnőknek a csajos csacsogás 3 üveg "pezsi" meg 2 liter roséfröccs után, hogy minden férfi elkerül, meg a pasik lúzerek, te meg magányosan nyomkodhatod magadba az elemes csődört miután megetetted a macskáid.

2020. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a metrón leszólított egy srác. Nincs ezzel gond cuki volt.

Azzal kezdte hogy ne haragudjak, de úgy érezte hogy esélytelen ha most nem szólít meg.

Engem nem zavart, akkor épp volt valakim, ezért mondtam nemet, de amúgy ez nem lett volna akadály

2020. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!