Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-35 év közti férfiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 év közti férfiről ismerkedés közben derül ki a lenti dolog. Adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ismerkedtek, már a többedik randin vagytok túl. Megvan köztetek kölcsönösen a vonzalom, jól érzitek magatokat egymással, minden más is stimmel, csók is volt már, szóval jól alakul a dolog.

Beszélgetés közben az exekre terelődik a szó, erre a férfi bevallja, hogy neki még nem volt kapcsolata és szűz is. Te természetesen teljesen ledöbbensz, de a férfi megpróbálja megmagyarázni a bizonyítványát, elmondja az életét, pszichés betegségek, egyéb körülmények. Azt is mondja, hogy ma már jól van, nem teljesen, de kimászott a gödörből, szóval jó úton halad.

Megjegyzem, hogy a fickóval kapcsolatban ugyan van egy-két furcsa momentum, de magatoktól soha nem jönnétek rá az igazsagra, hacsak nem vallja be egy későbbi időpontban. Nincs közös ismerősötök, tehát sem a hazugságát, sem a magyarázkodó sztoriját nincs módotok csekkolni.


Ez esetben adnátok esélyt? Hogyan tovább?

(Igen, ma már volt hasonló kérdés, de gondoltam egy kicsit jobban specifikálom, mert senki nem kezd úgy ismerkedni, hogy "szia, Géza vagyok, 32 éves szűz". Szóval itt már jócskán benne vagytok az ismerkedésben amikor ez kiderül.)



2020. jún. 13. 19:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, adnék esélyt, függetlenül a magyarázkodásától
Igen, adnék esélyt, de csak ha elfogadható a sztorija
Igen, adnék esélyt, de csak ha le tudnám csekkolni a sztoriját
Nem tudom eldönteni, az biztos, hogy jelentősen csökkenne az esély egy párkapcsolatra
Nem adnék esélyt, nincs türelmem tanítgatni
Nem adnék esélyt, átverve érezném magam és dühös lennék
Egyéb
55 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Számomra elképzelhetetlen az a szituáció, hogy elcsavarja egy 30 év körüli nő fejét egy szűz, teljesen tapasztaltan ex-pszichés beteg pasi. Én ahány ilyet ismertem, lerítt, hogy még nőhöz egy deka köze nem volt.

Életszerűtlen az egész sztori nekem.

2020. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy életszerűtlen. Nyilván valaki, akinek 30X éves koráig problémái voltak, nem fog soha sem "tökéletes" lenni, de kemény munkával sok minden elérhető. Tételeztük fel, hogy a férfi nem "csavarta el" a nő fejét. A nőnek kezdettől tetszett külsőre a férfi.
2020. jún. 13. 19:43
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Elsovel egyet ertek. A tetszes pedig nem ugy mukodik (nalam), hogy tetszik a kulseje es kesz. Abban minden benne van, a beszede, viselkedese, hangsulyozasa, tekintete, mozdulatai, stb. (Ezert nem ismerkedem pl online, mert nekem egy kep mar par uzenet nem mond semmit.) Eselytelen, hogy ez mind stimmeljen, valoszinuleg el sem kellene mondania, ha randiznank is, kb ket randi utan kifulladna reszemrol a dolog.
2020. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Drága egyetlen kérdező. Akinek 30x évesen egy pár hónapos kis kapcsolatra se futotta soha, az nem tud udvarolni se, nem tud egy nővel flörtölni. Dolgozhat magán, de olyan profi nem lesz hogy egy tapasztaltabb nő teljesen ledöbbenjen, amikor elmondja hogy sose volt még senkije. Hidd el. Ilyen nincs.
2020. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Sok nő gyereket is szeretne. Épp elég amiatt rettegni, hogy a várandósság és a szülés során ne lépjen fel semmi, ami miatt problémás lehet a gyerek, illetve hogy a későbbiekben is minden rendben menjen. Nem kell még ehhez pluszban egy adag hajlam is pszichés betegségekre. Annyi minden van, amire nincs ráhatásunk, amire van, azt jobb kivédeni.
2020. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
#4 te már csak tudod.
2020. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem értem. Ha eddig jó volt minden, és nem tűnt fel akkor mi a probléma? Hát nem volt neki eddig senki. És? Vagy téged csak a tudat zavar? Én adnék neki egy esélyt.
2020. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy esélyt, ha tényleg tetszik, de beszéld meg vele, hogy lassan haladjatok. Figyelj rá, hogy tényleg "normális", nem gáz.
2020. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem kérnék ebből és számomra is életszerűtlen ez a helyzet, de mindegy.

Vannak egészséges pszichéjű pasik bőven.

Rajtam több elmebeteg nem vezeti le a frusztrációját..

2020. jún. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Akkor mi a gond, ha kimászott a gödörből ?
2020. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!