Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leírok egy hosszú sztorit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírok egy hosszú sztorit egy kellemetlen, fura kimenetelű első randiról. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött ez a sztori, hogy volt egy ismerősnek jelölésem egy ismeretlen sráctól, aki like-olta 3 képem. Mivel profil alapján helyesnek és szinglinek tűnt, visszaigazoltam. Egy nap múlva rám írt, és nagyon kellemeset beszélgettünk az utána lévő pár napban. Nem húzta az időt, elég hamar elhívott. A randi úgy nézett ki, hogy kávézó + séta. Végül elvitelre ittunk kávét a korona miatt, és sokat kutyagoltunk.

De a programmal nem volt bajom, hanem a pasival. Végig csak éreztem, semmi szikra. Akkora friend zone érzetem volt, hogy arra nincsenek szavak. Hiába volt humoros, jó beszélgetőpartner, ha semmi többet nem éreztem. Olyan kellemetlen volt! Tudtam, hogy randi után megírom majd neki, mert élőben nem mertem... Késő délután hívta telefonon egy haverja, és ragaszkodtam, hogy vegye fel. (Úgyis az a haver lesz vele életében, nem én.) A haver a lakására hívta egy baráti összejövetelre. Az lett a vége, hogy megy, és engem is visz. Mire megérkeztünk a haver lakására, már elég sok órája ment a randi ezzel a sráccal, aki kicsit se jött be. (Ha nem akarna tőlem semmit, szívesen barátkoznék vele, de ő biztos nem akarna haverkodna velem.)

Na és a haver lakására érkeztek fiúk, lányok, de mi voltunk az első érkezők. Na most jött egy haverja, akinek nem volt csaja, és egymás mellett ültünk. Balról ez a haver, jobbról a randipartnerem. Na most ez a haver balról mindent kiváltott belőlem, amit a randipartnerem nem. Zavarba levés, stb. A randipartnerem meg nem tudta... Olyan kellemetlen volt, hogy vele randizok, akivel el sem tudom képzelni, hogy csókolózzak. És ott van a másik, aki meg úgy megdobogtatta a szívem. Vele is sokat beszélgettem, sikerült valamelyest megismernem. De csak barátilag, hisz épp a haverjával randiztam...

Másnap megszakítottam az ismerkedést a sráccal, elmondtam neki, hogy nincs meg a szikra... Aki tetszik, őt pedig bejelöltem. Nem tudom nektek eléggél elmondani, mennyire bejött az a gyerek. Fú, nagyon! Mit meg nem adnék, ha vele randizhatnék... De hogy a haverja randipartnere voltam, ezek után ismerkedne-e velem... Ha nem fogtam meg annyira, mint amennyire ő engem megfogott, akkor a haverjára tekintettel nem randizna velem, gondolom. Ráírtam, de csak 2-3 üzenetet váltottunk, azóta csend...


2020. jún. 14. 01:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

"Hiába volt humoros, jó beszélgetőpartner, ha semmi többet nem éreztem. Olyan kellemetlen volt!"


Nem is ismered még, mitől lenne "szikra"?

A másikkal kapcsolatban jól tippelsz. Neki a barátja fontosabb,

mint egy önértékelési zavarokkal küszködő lány, akit a barátja

hozott fel.


Felejtsd el mindkettőt.

2020. jún. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az az érzésem, hogy ez csak egy vasárnap hajnali mese?
2020. jún. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Áttételes szégyent érzek. 😃
2020. jún. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem volt korrekt eljárás, kérdező, még ha nem is jött be a srác és nekem sem lenne ez jó benyomás, hogy elég valakinek melléd ülnie és máris "elcsábulsz". Ha a srác a barátod lett volna, akkor is szívesen flörtöltél volna? Én a másik srác helyében biztos lepattintanálak, az biztos.
2020. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell azért szarul érezni magad mert hogy a srác haverja tetszik ...

A pasik nem ugyan ezt csinálják?? Hát de... Egyik csaj nem jött össze akkor majd a csaj barátnője hiszen az se rossz.


Plusz ha annyira nagy haverok vagy barátok akkor elfogadják mert a normális haverok jót akarnak egymásnak.

2020. jún. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni.
2020. jún. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg kellemetlen.

"Ráírtam, de csak 2-3 üzenetet váltottunk, azóta csend..." - szerintem nincs mit tenni, a csend nem véletlenül alakul ki. Maradj csendben te is.

Lehet, hogy már megbeszélt téged a két srác, a randipartnerednek nagyon rosszul eshet, hogy a haverjára indultál rá. Ráadásul mivel ott és akkor még nem mondtad meg neki, hogy részedről nincs vonzalom, azt hiheti, hogy csak azért nem jöttél össze vele, mert a haver "lecsapott a kezéről" szimplán azzal, hogy melléd ült. Elég önbizalomromboló.


A jövőre nézve annyit tanácsolnék, hogy ne félj megmondani az igazat. Mikor végig tetteted a randin, hogy jajdejó, utána meg üzenetben megírod, hogy mégsem, olyankor egyedül magadat kíméled, nem a másikra vagy tekintettel.

Igen, rossz érzés a másik arcába mondani, hogy "ne haragudj, szimpatikus vagy és jó veled beszélgetni, de nem érzem úgy, hogy ennél több kialakulhatna közöttünk". De a másikkal szemben még mindig ez a legegyenesebb és legkíméletesebb. Még a randi végét sem kell megvárni vele, ha úgy érzed, túl hosszúra nyúlt.

Ha valaki erre támadással, fröcsögéssel reagál, az az ő baja, nem a tiéd. Ha elszomorodik, akkor pedig legalább még mondhatsz neki pár vigasztaló szót. Hiszen ha szimpatikus és jófej volt, akkor szegény tényleg nem tehet róla, hogy neked nem jött be, de van ilyen, senki sem jön be mindenkinek, párt találni nehéz.

Igazából mindennapos eset, az emberek a másik nem tagjainak elsöprő többségére nem tudnak ÚGY tekinteni, csak néhány kivételesre. Úgyhogy mikor nem jön létre a kölcsönös vonzalom, az nem valakinek a hibája, hanem egyszerűen csak a statisztikailag esélyesebb forgatókönyv.


31N

2020. jún. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha nincs vonzalom akkor nem tud mit tenni az ember...ezt erőltetni nem lehet.


Szerintem ha a két srác jó barátok, és a másiknak te nem jöttél be eléggé, akkor ebből nem lesz semmi.

F38

2020. jún. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Csak egy jo tanacs a jovore nezve:ne menj fel vadidegen emberekkel mas vadidegen emberek lakasaba.Nem biztos,hogy mindig meguszod ep borrel'
2020. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a randipartnered se vonzódott Iránrad,bár erről nem írtál,ahogy arról sem,h sajnálta volna a szakítást. Amit írsz első randiról teljesen rendben van. Találkoztatok,nem jött be,megmondtad. Én azt sem látom problémának,h a másik srácot bejelölted,bár nem vagyok nőként a kezdő lépés pártján. Nem írtad,h mennyire közeli barátok,de úgy gondolom a barátnak nem jöttél be. Ez volt a mérvadó,és nem a másik sráccal lezártad,a nulladik percben,tehát nem hosszú kapcsolat után lépnél a másik felé.
2020. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!