Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti is tapasztaljátok ezeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaljátok ezeket meleg fiúk? (hosszú lent) 19/f

Figyelt kérdés

Ha szépnek tartok egy lányt,miért vagyok zavarban a közelében,a számomra vonzó pasi előtt pedig kevésbé,szinte alig?Tehát a lényeg,hogy zavarban vagyok ha pl egy lány az ölembe ül,ad egy puszit,vagy ha melltartóban van(bikini),nem birok a szemébe nézni,és ha mondjuk szép,ösztönösen a fenekét is megnézem,de szexuálisan nem jövök izgalomba,de egyszerűen vonz,hogy oda nézzek és pl koncentrálnom kell, hogy a szemébe nézzek, és ne a melleit bámuljam..vagy hiába van ott a számomra ideális 10/10 pasi, ha kér valamit és egyidőben kér a lány,őt a srác elé helyezem ,hogy jajj szegény lány a pasi meg oldja meg ha akarja,vagy, ha rám dől egy lány,hogy úristen,mivan ha hangosan veszem a levegőt,mocorgok nem bir pihenni meg ilyenek.Egy lány előtt nem is merek pl büfögni,vagy pukizni,egy számomra vonzó fiú előtt sokkal előbb mernék ilyet tenni..vagy ha egy csapat lány áll a metrónál rájuk se merek nagyon nézni,nehogy “megbámuljam” őket..fiúkat simán és nem nagyon érdekel a véleményük csak egy kicsit ,viszont a lányoké.....

Ha együtt alszok pl egy pasival, és én vagyok a ‘nagykifli’ és ’átkarolom akkor a f.rkam nem félek a fenekéhez nyomni,hiába áll fel,ha megteszem,még érdekel is vajon mit gondolhat..,viszont,ha egy lánnyal aludnék nem merem átkarolni nehogy hozzáérjek a melléhez és zavarja,vagy nehogy megérezze a fenekénél a f.rkam és egyből parázok,hogy mit gondolhat..meg ilyenek

Meleg fiúk veletek is előfordulnak ilyen,vagy ezekhez hasonló helyzetekben,hogy zavarban vagytok a lányok előtt?miért lehet ez?Mi az amitől ti is zavarba jönnétek?



2020. jan. 10. 21:21
 1/5 Roman00SA ***** válasza:
79%
En nem es a legjobb baratom csaj es mar aludtunk eggyutt
2020. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom megmondani, hogy miért jössz zavarba. De szerintem azért mernél egy fiú előtt előbb büfizni, stb. és azért nem félsz ha feláll a farkad, ha velük alszol, mert magadból kiindulva már sejted a másik srác határait. A lányoknál meg ugye azért nem mered, mert ott nincs kiindulási alapod,mert fiú vagy (szokták is mondani, hogy mindenki magából indul ki)


Amúgy ez egy teljesen személyes vélemény.


20/f

2020. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem,lehet benne kis igazság..

Ti is “megnézitek” így a lányokat,vagy feszültebbek vagytok elöttük?

2020. jan. 11. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem vagyok meleg , nincs is olyan ismerősöm , de ebből amit leírtál nekem te inkább biszexnek tűnsz ... bár ezt te tudhatod .

De ez ahogy írod : megnézed a fenekét stb .. hát szerintem kevés meleg nézegeti lányok fenekét , inkább a srácokét.

Meg ezis , hogy zavarban vagy.. hát szerintem az ember hacsak ül vagy beszél valakihez , csak akkor lehet zavarban ha az illetőt potenciális partnernek találja.

Szóval picit fura.

2020. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tenyleg fura,de igy van es meg mindig nem jottem ra az okara..😕
2020. jún. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!