Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Milyennek képzelnétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyennek képzelnétek el egy randit az önmagát full alkoholistának tartó Svábhegyi_festő nicknevű 29 éves sráccal, aki minden nap trollkérdéseket ír ki a GYK-n belül a Felnőtt párkapcsolatok topikba?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 10:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Hmm, egy nő sem tudna randit elképzelni vele?
2020. jún. 12. 10:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rakott már ki magáról képet. Nem egy szépfiú, de nem reménytelenül ronda. Hogy is mondjam a személyisége nem annyira vonzó, bár lehet bor mellett el lehetne beszélgetni vele.
2020. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem képzelnék el Vele randit több okból sem:

alkoholista /ez eleve kizárja az ismerkedést/

trollkodó, ami nálam egy negatív személyiséget takar, aki önmagával sincs kibékülve.


Viszont nem értem: mi az,hogy önmagát full alkoholistának tartja. Most alkoholista vagy "csak" magáról gondolja ezt?

2020. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
99%

Tegyük fel, hogy elmennék vele, pedig sose tenném.

Késve megérkezne, majd lehányná a cipőmet, hiszen még másnapos a tegnapi ivástól. Felvetem, hogy menjünk el sétálni a Ligetbe, vagy érdekli-e valamilyen ottani múzeum. Erre felhangon közli, hogy ő INNI szeretne, mert ne legyek már ilyen fap###a, hogy szobrokat és fákat szeretnék nézegetni, amikor ihatnánk is. Beülünk a legolcsóbb, leglepukkantabb helyre, és azonnal elkölti az összes pénzét, majd tőlem kezd el kérni, hiszen mi az, hogy én csak egy vizet ittam eddig, adjak én is bele, hiszen egyenlőség van, vagy nem? Az első üveg végeztével már folyamatosan próbálna rám mászni, amit elutasítanék. Amikor kilépnénk az utcára, rögtön könnyítene magán úgy, hadd lássa mindenki. Mikor elköszönnék tőle, elkezdene velem kiabálni, hogy miért nem volt szex, és látszik, én is csak az ingyen italért jöttem vele. Másnap reggel tudnám meg egy ismerősömtől, hogy alkoholmérgezés miatt kórházba került.

2020. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
:) Svábhegyen egyik barlangjában, csak mi ketten mesztelenül egymáson szexelve ;)
2020. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Átmennék hozzá borozni este. Aki ennyit iszik, annak valószínűleg úgysem áll fel, szóval csak berúgunk, alszunk egyet és másnap reggel hazalopóznék, mielőtt felébred.

2020. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom, az egeszbol mi vonzana. A Svabhegy. Egy jo kis lepukkant szazeves villalakast kepzelek el.
2020. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!