Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék még? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? Milyen jelzéseket küldhetnék még felé, hogy egyértelművé váljon számára, hogy mit is szeretnék, és hogy elhívjon valahová?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nekem bejön és szerintem én is neki. Már egy csomó jelzést küldtem neki, hogy felőlem okés lenne a dolog, de nem lép semmit. Majdnem 7 évvel idősebb nálam (18-24). Ritkán találkozok vele akkor is csak futólag és látszik hogy próbál velem beszélgetni, de nem sokra jutottunk. Milyen jelzéseket küldhetnék még felé, hogy egyértelművé váljon számára, hogy mit is szeretnék, és hogy elhívjon valahová? Elméletileg neki kellene, meg az hogy venné ki már magát ha én....:S Elméletileg pedig szüleim által ismerem (volt munkatárs) lehet ezért nem is mer annyira.
2008. nov. 24. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Beszélj vele, ne jelzéseket küldj. Sokan nem értenek a jelzésekből...
2008. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak ilyen szituban:S mondjuk oké, de ha meg nem akar semmi komolyabbat?:S az picit ciki lenne, főleg hogy hetente min. 3x találkozunk
2008. nov. 24. 20:48
 3/8 A kérdező kommentje:
am. köszi a választ:)
2008. nov. 24. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akar komolyabbat, akkor legalább megtudod, és tovább léphetsz. Szerintem nincs ebbe ciki.
2008. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
TE miért nem hívod el valahová???
2008. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Talán mert picit félek is hogy ilyen körülmények között mit mondana, illetve akarná-e ő is. Meg nem kimondottan vagyok olyan kezdeményező típus, mondjuk oké ebben még nincs semmi...
2008. nov. 24. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a pasit, te tudod,hogy merne-e kezdeményezni vagy inkább visszahuzodo!

Mert ha visszahuzodo akkor neked kell lépni ha szeretnéd hogy legyen valami, de ha bevállalos akkor valoszinuleg ha akarna veled járni, már megkérdezte volna..

2008. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát az a baj hogy annyira még én sem ismerem:S de végülis ha bepróbálkozok nem veszítek semmit....
2008. nov. 25. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!