Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordulhat, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy azért lépett le a srác mert elkezdett komolyabban érezni és nem akart bonyodalmakat? Vagy mi oka lehet hogy eltűnt?

Figyelt kérdés
Online megismerkedtem egy sráccal. Elkezdtünk jókat beszélgetni és egyre jobban vonzódtunk egymáshoz. Én párkapcsolatban vagyok sok éve, ezért nem is akartam komolyabbat a sráctól és ő sem tőlem. Viszont találkozóra került a sor, ahol nagyon bejöttünk egymásnak. Utána pár nap múlva kilépett az életemből.
2020. jún. 17. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem addig akart valamit, de talinál kiábrándult.
2020. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jöttél be neki eléggé.
2020. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyira mégsem jöttél be neki, a párod helyében meg rég kibaxtalak volna.
2020. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet megtudta ,hogy van valakid. Gerinctelen,féreg!
2020. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jöttél be neki :D Mivel tudta, hogy van valakid, csak meg akart d*gni, de mivel élőben nem néztél ki jól, ezért dobbantott. (Meg is érdemled)
2020. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vicc vagy kérdező 😂😂
2020. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!