Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, hogyan érthette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hogyan érthette a srác ezt? Milyen lehetőségek jönnek szóba?

Figyelt kérdés
Egy sráccal szerintem tetszünk egymásnak. Hetek óta húzzuk egymást agyát. Tegnap előtt sikerült beszólnia cinikusan, persze semmi rossz szándék nem volt mögötte... 😃 De direkt játszom neki azóta sértődöttet, ami neki is tetszik és igazából ezt akartam elérni nála. Tegnap délután mikor dumáltunk felhoztam neki, hogy hagyjon békén, még mindig haragszom rá, persze sejtelmes mosollyal. Erre azt válaszolta, na majd kiengesztellek én és közben kacéran mosolygott és mélyen nézett a szemembe. Azóta nem beszéltünk, így váltunk el. Mire számíthatok a következő találkozásnál? Szerintetek ezalatt érthette úgy, hogy történik valami olyan, ami megerősíti, hogy van köztünk kémia? Mert van amúgy. Csak jó lenne, ha folytatódna a szál valami fizikai kontakttal. 😁

2020. jún. 18. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tízezer a jóslás általában, ugye?
2020. jún. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a kérdés itt a felnőtt párkapcsolatok rovatban elég komolytalannak tűnik. A tini részlegbe komolyabban próbáltak volna segíteni.


De igen, jól sejted, a "kiengedsztellek" mögött általában a férfiak valami testi kontaktot értenek. Mármint ilyen szituációkba, mint ami nálatok is volt.

2020. jún. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom elhív majd valahova.
2020. jún. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!