Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk tényleg mindig magukról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg mindig magukról beszélnek ilyen módon vagy ez inkább jó kommunikációnak számít?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel most randizgatok és egy helyre járunk esti iskolába. Alapvetően egy társasági lény, jól kijön fiúkkal-lányokkal, a szakma is "megköveteli" ezt a nyitottságot, érthető, hogy ezt a pályát választotta.

Alapvetően szereti az embereket, a társaságot, szeret magáról beszélni, és sok témát magára visszavezetni. :D Mióta ezt érzem, azóta mindig csak erre figyelek, és erre látom a jeleket :D Nem direkt feltűnősködős pávafiú, de nem egy szürke kisegér, aki csak csendben beszél a sarokban a többiekkel.


Az egyik randinkon is úgy sétált felém a buszmegből, hogy "Mondd, hogy nem késtem", szerintem ebben itt is ő a fő alany :D

Aztán a sztorijaimat meghallgatja, néha-néha belekérdez, de inkább hozzáfűz valamit a témához, ahogyan vele történt, vagy ahogy ő csinálta (gyerekkor, tanulás, neki mije volt, stb).

Tehát lényegében mindent magára vezet vissza, hogy ő mennyire szeret beszélgetni, kérdezi, hogy szoktam-e őt viccelődésből hallani a folyosón énekelni vagy hülyülni, ha gyerekekről van szó, mindig azzal jön, hogy ő egy nagyranőtt gyerek, ezt csinál a kistsójával, azt csinál, stb...


Emlékszem, az előző barátomnál is így volt, bármit mondtam neki, saját maga jutott eszébe :D


De ennél a srácnál észreveszem, hogyha pl. programom van, akkor utána kérdezi, hogy mi volt, tudja, hogy fájós a kezem, sokszor rákérdez, hogy hogy van a kezem, randin ő fizetett, szóval...


A kérdésem, hogy alapvetően vajon egoista srácnak tűnik vagy csak szereti önmagát, mellettem is? :D


Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok fiúk-lányok? :)

Köszönöm előre is!


23 évesek vagyunk


2020. jún. 22. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a véleményem és a tapasztalatom??? Van egy kolégám,aki pont ilyen. Bármilyen témába kezdek,ő biztos túltesz rajta. Ha én azt mondom,hogy volt egy 500-as motorom,akkor neki tuti,hogy 1100-ese volt. Ha én azt mondom,hogy voltam a holdon,akkor ő már a marson is volt kapálni. Sokszor már inkább bele sem kezdek,mert aztán hallgathatom az önfényezését 1 óráig. Hosszútávon rohadt idegesítő tud lenni.
2020. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem önfényezés vagy túllövés, hanem az ő tapasztalata, vagy emléke, gondolata...
2020. jún. 22. 22:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Többiek? 😁
2020. jún. 22. 23:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek így szoktak beszélgetni.

Valaki mond valamit, a másik visszamondja hogy “Jaja nekem is így volt”, vagy ha nem úgy, akkor: “Tényleg? Nekem meg...”. Ha pedig a másikat akarja tovább hallgatni akkor kérdő mondatokat tesz fel, pl. “És hogyhogy...?” vagy “De nem...?”.

#1-esnek üzenem, hogy minden munkahelyen van egy ilyen, nyugodj meg, nálunk is :D

2020. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy előttem is írták ez attól függ, hogy pontosan milyen módon beszél magáról. Ha elmeséli a tapasztalatait az oké, de amikor érzed, hogy azt bizonygatja ezzel, hogy ő mennyivel jobb nálad, nem feltétlenül tényleges önfényezéssel, hanem ha mondasz bármit, mindenre úgy reagál, hogy "az semmi ahhoz képest ami velem történt...". Érted. Na az rohadt idegesítő és unalmas
2020. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most az a baj, hogy szokott magáról beszélni? Enélkül hogy ismernéd meg?
2020. jún. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-ossal egyetértek. Sokkal jobb ez, mint hogy úgy kelljen kihúzni belőle dolgokat. Beszélj te is magadról többet, biztos vevő lesz rá.
2020. jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!