Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek miért vannak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért vannak ilyen magas elvárásaik, amikor a többségük egy tisztességes marhapörköltet se képes elkészíteni?

Figyelt kérdés

Hogy miért fontos kérdés a főzés?Mert majd mikor egy csecsemőt kell eláttnunk nem rendelt pizzát akarok bele tömni.


A mai világban viszont büszkén húzza ki magát sok nő hogy ő a konyha közelébe se megy, mivel nem "rabszolga".


F29


2020. jún. 28. 02:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Mert megtehetik. A srácokon is áll a dolog...
2020. jún. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Én tudok. Más kérdés?:D
2020. jún. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Balázska megjött.
2020. jún. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

"Hogy miért fontos kérdés a főzés?Mert majd mikor egy csecsemőt kell eláttnunk nem rendelt pizzát akarok bele tömni."


Ez rögtön két elvárás.

Nekem meg se fordult a fejemben, hogy gyereket vállaljak.

2020. jún. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Miért csak a nő dolga a csecsemő ellátása? És bár nincs gyerekem, de nem hinném, hogy a csecsemők marhapörköltet ennének.
2020. jún. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem csak a nő dolga, én is szívesen főzök. De olyan nő aki nem képes erre, az nem családanya, nem nő.
2020. jún. 28. 03:01
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Miért, benő a puncija, ha nem főz? Leesik a melle, kilökődnek a petefészkei?
2020. jún. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
10%

#5, szerinted ki lesz otthon gyed-en x éven keresztül?

Bár a magadfajtának hiába magyaráz az ember, a kifordult liberális szemléletetekkel beleköttök az élő fába is agyament dolgokkal.

2020. jún. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%

"szerinted ki lesz otthon gyed-en x éven keresztül?"


Szerintem az, akit közösen megválasztanak. Ha fontosnak gondolják az apa szerepét, ahogy én is teszem a liberális szemléletemmel, akkor fele-fele időt töltenek otthon a gyerekkel.


Egyéb helyzetben értelmetlennek látom egy férfi gyermekvállalási vágyait.

2020. jún. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%
De miért pont a marhapörkölt? :) Egyébként nézz be a gyerekvállalás topikba, vannak bőven vérházitündér anyukák és vannak persze akik még a rántottát is házhoz rendelik. Szóval így nem igaz a felvetésed, van azért választék, keresgélj még olyat, akivel közös az életstílusotok. Én megtanultam főzni, exférjem, haverok, szüleim szerint nem rosszul, de a gyerekeim inkább csak sült krumplit ennének halrúddal vagy tejbegrízt, szóval sok értelme van, amikor rámjön az ihlet, hogy na ma végre együnk normálisat és fél napos pepecselés után négy napig csak én eszem.
2020. jún. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!