Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedjen két ugyanolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjen két ugyanolyan ember?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk, én a lány vagyok, illetve van egy fiú, aki tetszik nekem.

Egyforma korúak vagyunk, huszonévesek...


A probléma az, hogy én is, és ahogy látom, ő is, eléggé visszahúzódó és antiszociális személyiség.


Ez azt jelenti az én esetemben, hogyha hozzám nem szólnak, akkor én egyszerűen nem megyek oda senkihez sem és nem szólok hozzá, csak abban az esetben, ha muszáj.


És ahogy látom a fiú is ilyen. Én már szóltam hozzá, mivel közvetlen munkatársak vagyunk, akkor beszélünk egy keveset, de ő sosem kezdeményez, pedig valahol érzem hogy tetszem neki, csak mintha félne, vagy nem tudom... Lehet arra vár, hogy én kezdeményezzek, de én biztos nem fogok.


Vagy két ilyen ember ne ismerkedjen? Mit gondoltok?


Köszönöm.


2020. ápr. 21. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Ugyanilyen vagyok, kudarcba fulladt végül az egész egy szintén ugyanilyen pasival. Nagyon tetszettünk egymásnak és volt, hogy céges buli után kavartunk is de utána egyikünknek sem volt mersze kezdeményezni a másiknál normál körülmények között, csak idétlen vigyorgásra meg szemezésre futotta.

Sokszor bánom, hogy nem léptem mert szerintem működőképes lett volna köztünk de mostmár mindegy, lépett más és elvett feleségül. :D

2020. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Uh, ez nehéz ügy. Én is ezzel vagyok bajban, csak fordított nemekkel. Ha létezik is olyan nő aki szimpatikus lenne, tuti ő se tenne semmit, ahogy én sem, és mivel szimpatikus tuti ő is "kocka", meg otthonülős típus, így nem is találkoznánk sosem. Az élet ilyen. Szar. Ez van.
2020. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tehát akkor felejtsem el...
2020. ápr. 21. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3


Most vagy ez, vagy kezdeményezz te. Érezhetően fontos neked, akkor tedd meg ezt. Vagy marad a viszlát, gondolom.

2020. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2: otthonülős vagyok és lány létemre óriási nerd. Karanténban is a szabadidőm legnagyobb része Simsezéssel telik vagy a férjemmel psezünk mégis szoktam elmászkálni a barátaimmal normál helyzetben úgyhogy ne add fel a reményt. Ráadásul nagyon csinos nőnek mondanak akiről szerintem ezt meg sem mondanád és tuti nem vagyok egyedül ezzel a kockaságommal. :D
2020. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak sóvárogsz utána, vagy szépen kezdeményezel, így legalább minden tőled telhetőt megteszel.
2020. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyiknek lépnie kell és kiderül, jól gondolta-e a másikról. Itt ennyit lehet tenni.
2020. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lépj, vesztenivalód nincs.
2020. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!