Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A füvezés is ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A füvezés is ugyanolyan függőség, mint más drog? Sose leszek neki fontosabb nála?

Figyelt kérdés
Nagyjából féléve ismerem a srácot, nem vagyunk együtt még, de volt más sok randink és sikerült nagyon belezúgnom, viszont nem rég világossá vált számomra, hogy elég aktívan füvezik. Állítása szerint nem minden napos dolog, de mostanában sok közös programunk van a haverjaival és mindig előkerül. Nekem sose volt dolgom ilyesmivel, nem voltak ismerőseim, akik benne voltak az ilyen dolgokban, így nem is tudom hogyan álljak hozzá. A viselkedésén nem vettem észre, hogy másabb lenne, ha be van tépve, maximum annyi, hogy vérben van a szeme és valamennyivel mosolygósabb. Viszont volt egy olyan mondata, hogy "ő nem függő, akár már holnap abba tudná hagyni, ha akarná" és ez nagyon nem tetszett. Az apám alkoholista volt és mindig azt mondogatta, hogy ő bizony nem alkoholista, bármikor abba tudná hagyni, de nem tudta és még a halála előtt is csak a pia érdekelte. Emiatt nálam semmilyen függőség sem jöhet szóba, ugyanakkor ez a füvezés nem tünik annyira durvának. Sajnos még azelőtt belezúgtam, hogy meg tudtam volna ezt a "kis" hibáját és most nem tudom mit csináljak. Szeretnék összejönni vele, de ha neki minden hétvégén fontosabb lesz a haverokkal tekerés akkor csak időpocsékolás. Most még persze úgy tűnik fontosabb vagyok neki, a szabadideje jelentős részét rám fordítja, de ki tudja milyen lesz, ha teljesen megkap. Szerintetek ez is ugyanolyan függőség, mint bármelyik másik? Jobban járnék, ha hagynám az egészet csak emiatt miközben egyébként messze a legnormálisabb, legkedvesebb srác, akivel eddig találkoztam?
2020. jún. 28. 18:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Ahogy a pia és a cigi, ez drog és függőséget okoz.
2020. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nyilván attól függ.

Nekem volt olyan időszakom hogy napi szinten fogyasztottam például alkoholt, aztán tényleg abbahagytam, bármi különös motiváció nélkül, egyszerűen nem érdekelt többé. Azóta kb 2-3 havonta iszok, ha társaságba megyek. Ismerek hasonló embereket akik más szerekkel élték át ezt.

Más meg tényleg függő és soha nem jönne le a cuccról.

Igazság szerint evidens lenne hogy megbeszéled vele hogy ezt érzed, és megnézed hogy reagál. Ha nem teszi le, vagy nem minimalizálja legalább, akkor kuka.

2020. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Én 34 a párom 30.

Sosem szerettem , hogy füvezik.

A dohányzásról nagyon hamar leszokott (úgy gondolom miattam) , hiszen én ajánlotam neki , hogy próbálja meg elektromos cigivel, aztán majd lassan leteszi.

Számomra is megdöbbentő módon hamar leállt teljesen a cigivel és az elektromos cigivel. Az elektromos cigi nála valóban bevállt a leszokáshoz, mert kaparta a torkát és ezért nem szívja egyáltalán, viszont a fű az más..

Mivel leszokott a cigiről , így feltételezem még nehezebben mond le a fűről.

Általában egy cigit szív el szakaszonként egy nap.

Őszintén nem tudom , hogy mit gondoljak erről...

Engem az az igazság , hogy amióta babaát tervezünk egyre jobban zavar.

1 éve nem jön össze, de már elgondolkoztam azon is, hogy én nem szeretném , hogy a gyerekünk ezt lássa.

Nyilván leszokna ha jön a gyerek, de én ezt már egyre kevésbé tudom elhinni neki...

Mivel 1 éve nem jön össze és el kellene kezdenünk a meddőségi kezeléseket , ezért most még kevésbé tudom tolerálni ezt a szokását.

Biztos vagyok benne, hogy árt az egészségének , a spermiumok minőségének és mellette lusta..gondolom alapból is, meg mivel füvezik ezért szeret itthon lenni , elflesselgetni.

Nem tudom őszintén mit mondjak neked.

Van egy kedves házaspár barátunk , ahol a srác szintén napi szinten füvezik, és az első alkalom után össze jött nekik a baba, és eddig úgy tűnik, hogy minden rendben.

Soha nem gondolnád a srácról, hogy füvezik.

Ahogy a páromról sem. (szuper irodaépületben dolgozik, diplomás, okos jól keres)

Sok művészetis ismerősünk van, na köztük nagyon sokan füveznek a mai napig.

Van ahol gyerek is van..egészségesek..

Viszont ha tőled ez távol áll és ha bármi gond lesz a későbbiekben , és úgy jártok majd mint mi, hogy nehezen jön össze a baba, vagy félsz majd, hogy nehogy baja legyen, akkor el fogsz te is gondolkozni.

De őszintén azt gondolom, mivel nagyon sok oldalon, fórumon utána néztem már és teljesen biztos vagyok benne, hogy az alkohol sokkal sokkal károsabb.

2020. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
25 évesek vagyunk mindketten, de már 8 éve csinálja kb, szóval szerintem erősen függő. Igazából úgy érzem már sikerült dönteni, hiába klassz pasi, nekem ez nem hiányzik, többet közt azt sem amít leírtál kedves utolsó. Az ahogy próbálta bizonygatni, hogy pedig ő nem függő nagyon kiábrándító volt, egyébként is a lehető legtávolabb állnak az ilyen dolgok tőlem, így hosszútávon azt gondolom amúgy sem jártunk volna jól egymással. Köszönöm a hasznos válaszokat!
2020. júl. 6. 23:23
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél kedves kérdező.
2020. júl. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is, ez egy okos döntés volt.


Soha életemben nem vállaltam volna füvestől gyereket! Oké, hogy van akinek nem lett baja, de a cigitől sem minden magzat sérül, füvezés is árthat, ha a fogantatás idejében van, akkor férfi részről is.


Undorító, aki a mániája miatt kockára teszi a kisbabája egészségét.

2020. júl. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%

Jól döntöttél. Exem füvezett, ő is állította, hogy bármikor abbahagyja. Kicsit visszavett belőle miattam, majd mikor szóvá tettem, hogy nekem a heti 1 is sok, vagy hagyja el teljesen, vagy egymást hagyjuk, ki volt akadva, hogy ez neki mekkora áldozat, totálisan kikelt magából. Azóta csak nevetek, mikor mondják, hogy a füvesek milyen nyugisak, és senkinek nem ártanak. Ja, amíg be vannak tépve talán. De egyszer jussanak később az adagjukhoz, megmutatják kik ők valójában.

No, nem véletlenül ex az illető. De most már házas, gyereket tervez az aktuális párjával. Sajnálom szegény csajt, ahogy a fenti kommentelőt is. Függővel közös élet, család... Nem is értem, egyesek hogy gondolják ezt.

2020. júl. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!