Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintek normális ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek normális ez a pasi?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem vele tinderen. És egyből azt mondta, hogy ő nem randizik, amíg nincs védőoltás a koronavírus ellen. Mondtam neki, hogy oké de, lehet soha nem is lesz vagy csak jövő nyáron és addig a lakásban ülsz? Azt mondja, igen. Mondtam neki, hogy ne haragudj, én járok boltba, bicajozni, kirándulni, persze minden óvintézkedést megteszek, de azért nem ülök otthon. Azt mondja, Te biztos az a fajta nő vagy, aki a diszkóban is elmegy mindenkivel gumi nélkül és biztos nagyon koronás lehetsz, ha eljárást mindenhova 🙃😌😂 LOL, mondom, mi van?! 😱😅 Ez most komoly?!?!

2020. jún. 29. 20:21
1 2
 1/11 The Dead and Dreaming ***** válasza:
95%
Magad is pontosan tudod, hogy nem normális. Ilyenek után csak annak kell örülni, hogy már a randi előtt kiderült, hogy mennyire ostoba.
2020. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Egyszerűen nem akart veled tovább ismerkedni, mondjuk leleményes a fazon az tuti:DD
2020. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én is matcheltem anno egy ilyennel, rettegett a vírustól, és kb ugyanezt mondta :D
2020. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Dehogy, ő írt rám. És kifejtette, hogy milyen gáz, hogy kimegyek a lakásból... És biztos azafajta nő vagyok, mert milyen felelőtlen céda vagyok, aki mindenkivel elmegy gumi nélkül 😂😂😂 Az tetszett a legjobban, hogy nagyon koronavírusos lehetsz már, ha eljársz mindenhova 😅
2020. jún. 29. 20:47
 5/11 Hellmano ***** válasza:
42%
Mikor megyünk bringázni? :)
2020. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sok lesz az ilyen "vicces"(nek gondolt) kamukérdésekből mostanában. Szünet van az égen, vagy mi?
2020. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akik minden hülyéről beszámolnak:)
2020. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak furcsa emberek. Igen, még egy év fog kelleni, mire piacra dobják valamelyik oltószert, mert a klinikai vizsgálatokhoz minimum ennyi idő kell. Sok sikert neki a 4 fal között, hátha nem kattan be teljesen...
2020. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szimplán bolond volt😅😂
2020. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy karaktert se pazarolj erre, nezelodj tovabb.
2020. jún. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!