Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy no ezt csinalja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belter kérdése:

Ha egy no ezt csinalja az normalisnak szamit? (szerinte nincs benne semmi)

Figyelt kérdés

Arrol van szo hogy mint utolag kiderult a parom evek ota kettos eletet el az egyiket velem a masikat az interneten.

Picit hosszu lesz de szerintem megeri elolvasni.

Szoval 13eves parkapcsolatom vegetert(haz auto kutyak) mert a 33eves diplomas parom osszejott a neten egy 20eneves kockahasu kecskepasztor arabbal es kirepult hozza egy masik kontinensre egy veszelyes orszgba...

Na de ugye ez hogy is kezdodott?

Ugy hogy a facebookon o visszaigazolt egy ot ismeretlenul bejelolo embert es elkezdett vele beszelgetni..majd "belezugott" aztan repult hozza.

Na de neki nem ez volt az elso hanem szinte sportot uzott ebbol....korabban szinten valami kigyurt "katona"(kamu profil) sraccal ismerkedett a neten csak az kapasbol penzt kert tole aztan volt valami masik kigyurt gyerek is akire 2x kerdeztem ra hogy ki es mind a 2x mast mondott rola.

Szoval az exemnek legalabb 600ismerose volt a facebookon akik nagyreszet nem is ismerte csak visszaigazolta mert kigyurt volt vagy mert jol nezett ki(ugye mi masert?) O szerinte nincs abban semmi hogy o evekig idegen ferfiakkal ismerkedett a neten.

Sot!!!!

Abban sincs semmi hogy par het utan o ezzel az arab sraccal mar.....basszus leirom....szoval onkielegitest vegzett a kameraba ennek az arab fiunak illetve a fiu is verte neki.

Exem szerint ebben sincs semmi mert o erezte hogy megbizhat a fiuban es biztosan tudja hogy nincs a netre teve a maszturbalasa.

Aztan most megtalaltam egy 8evvel ezelott gyartott chat profiljat ahol olyasmi a bemutatkozoszovege hogy mindenkinek vannak titkai es o egy cinkost keres akivel ezeket megoszthatja....aztan a "baratlistajan" szinten csak es kizarolag ferfiak.

Tehat 8evvel ezelott 2011ben...

Azt sem tartja durvanak hogy a 15evvel ezelott volt pasija kb.1eve csak ugy spontan kuldott neki magarol egy meztelen fotot ahol allo farokkal pozol.

Parom ezen jot nevetett es ugyanugy nevetgelve beszelgetett tovabb a sraccal a szexrol meg egyeb pajzan dolgokrol.


Szoval szerintetek egy parkapcsolatban normalis dolog az ha valamelyik fel a neten ismeretlenul igazolja vissza az ellenkezo nem kepviseloit es beszelget veluk?

Szerintetek tenyleg nincs abban semmi hogy egy a neten 2hete megismert embernek vegzek onkielegitest a kameraba?

Ti mit tennetek ha a volt parotok csak ugy spontan elkuldene nektek az agaskodo farkarol egy kepet?

Csak en erzem ugy hogy ezek mind beteg dolgok?

Csak en gondolom ugy hogy egy parkapcsolatban elo nonek alapbol kene torolnie az ot ismeretlenul jelolo ferfiakat?

Exem szerint ez amiket o csinalt ebben nincs semmi.

Bele sem merek gondolni hogy a chates baratainak hanyszor vegezhetett onkielegites vagy hany farokverest nezett vegig.Azzal vedekezett hogy nem csak ferfiakkal bezselt hanem nokkel melegekkel es pszichopatakkal is.

Ez normalis dolog hogy beteg perverz/beteg emberekkel beszelget a neten?


Kerlek irjatok azt hogy en vagyok a hulye es amiket csinalt azok mind rendben vannak!

Koszonom!


2019. nov. 27. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de már tökmindegy, nem vagytok együtt.
2019. nov. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze mar kulin vagyunk. Csak o nem erzi hogy hibazott volna...csak en hibaztam. Es ezeket amiket leirtam nem erzi sulos dolgoknak.
2019. nov. 27. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem normális, viszont férfiaknal sokkal-sokkal gyakoribb, hogy brjelolnek minden jó not es prostit (szo szerint) és kuldozgetik a rozsas, csokos giffeket.
2019. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem. De en nem csinaltam ilyeneket. Engem.is jelolgettek azsiai meg fekete lanyok de nem igazoltam vissza oket es nem beszelgettem veluk meg nem maszturbaltam veluk a kameraba es nem repultem ki hozuajuk.
2019. nov. 27. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért tartja normálisnak, mert ő ilyen. Nem lehet megváltoztatni senkit sem. Engedd el ezt, örülj, hogy megszabadultál tőle.
2019. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szerinte ez normális (nem az), akkor csak örülj, hogy megszabadultál tőle. Így is eleget rabolta az időd, menjen arabozni, úgyis koppan az álla majd.

30n

2019. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális, sajnálom hogy ilyen sok évet pazaroltal el mellette.

Próbálj ne rágódni ezen már és a jövőre koncentrálni.

2019. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!