Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől van a srácnak azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van a srácnak azonnal erekciója mindenféle izgatás és előjáték nélkül? Már nem szűz és 24 éves

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert egészséges fiatalember.
2020. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Jó a képzelete.
2020. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
A paromnak is kb azonnal van barmikor, soha nem kell elojatek meg kulonosebb izgatas, kb eleg neki, ha befekszem melle az agyban es hozzabujok😃 Azt hittem ez normalis, de legalabbis sosem merult fel bennem a kerdes, hogy vajon miert lehet ez...
2020. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
18 éve vagyunk együtt, 2 gyerekünk van. Még soha nem bújtbúgy oda, hogy ne állt volna neki. Gondolom már a gondolattól felizgulnak, hogy szex lesz.
2020. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem meg nők minek írnak ehhez a kérdéshez választ? Van farkatok, hogy tudjátok? Képzeld el, van spontán merevedés, nem csak szexuális izgalom hatására!
2020. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

5.

Értelmezd már a kérdést, nem reggeli vagy napközbeni spontán erekcióról beszél a kérdező, hanem abközvetlen szex előttiről. Na ezért válaszolnak a nők, mert nekik spontán erekció helyett agyuk van.

2020. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Nokent harmincvalahany folott nekem meg spontan felizgulasom van. Nem ugy ertem, hogy tocsogok, hanem kiraz a hideg, forro belul, es erzem, ahogy az izmok lazulnak. Es beutnek a gondolatok.
2020. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Múltkor láttam egy jó csajt melóban és kb 1-2 perc alatt jött is a dolog. Ilyen ez amikor valaki bejön nekünk. :P
2020. júl. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!