Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Elhagynátok egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elhagynátok egy nőt azért, ha egy nő nem teljesítené ama kéréseteket, hogy nektek több cirógatásra van szükségetek előjátékkor? Még a kapcsolat kezdetén meg kért rá, de nem teljesítettem.

Figyelt kérdés
Én 45 éves nő vagyok, ő 46 éves férfi. Szerintetek van esély arra, hogy megbocsájt? Szerelmes vagyok belé.
2019. dec. 2. 03:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem lehet teljesíteni egy ilyen kis dolgot?
2019. dec. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Mióta vagytok együtt? Azóta szeretkeztetek már? Sosem cirógattad azóta előjáték során? Miért nem cirógattad?

Ha ezekre válaszolsz (akár privátban) szívesen segítek.

2019. dec. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha te nem vágysz arra, hogy minden porcikáját megérintsd és simogasd, akkor nem szeretheted annyira. Ebben az esetben pedig szinte mindegy, hogy elhagy-e.
2019. dec. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyen apró kérést sem vagy hajlandó teljesíteni, akkor kb. semmilyen kompromisszumot nem lehet veled kötni, tehát alkalmatlan vagy kapcsolatra.
2019. dec. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ennyiböl nem lehet belelatni.

A potenciazavaros pasik altalaban a nöket hibaztatjak ha nem megy nekik a szex es kereanek friss hust aki ideig oraig fel tudja villanyozni.

Ha ilyenröl vagy hasonlokrol van szo (nem erzi magàt csödörnek, kapuzarasi panik stb) akk nem a nö hibaja

2019. dec. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem érintettem meg minden porcikáját - ez igaz (előjáték során), de csókolóztam vele, a mellkasát is puszilgattam (csak a lábig nem jutottam). A szakítás napján amikor megmondta, hogy vége sírtam - mellé feküdtem elkezdtem simogatni (ott lent), majd ő is a számat, szeretkezés lett a vége. Miután hazament (vidékre) akkor mondta el, hogy konkrétan miért hagyott el. Egész éjszaka nem aludtam, tanácsot kérek, hogy tudnám visszaszerezni, mert belelhalok a hiányába. Az utolsó randira még kaptam tőle egy bonbont is.
2019. dec. 2. 08:55
 7/12 A kérdező kommentje:
Kézen fogva kísértem ki a vasútállomásra, ott még vett nekem forró teát. Amikor hazaért vidékre hajnal fél egykor még felhívott, ez vasárnap volt. Azóta már négyszer hívtam, mindig visszahív és beszélgetünk az ő kontójára.
2019. dec. 2. 08:57
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

À ez igy eléggé nagy kamunak tünik a részéröl.

Azert hibàztat hogy ö jöjjön ki korrektnek. Közben lehet nar reg nöje van. Majd 1 honap mulva ki is teszi facre. Addig meg jatsza a korrekt embert

2019. dec. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs nője, mivel ezidáig minden hétvégén nálam volt, az anyukájával él együtt és minden ESTE EZIDÁIG (MÉG A HOLNAPI NAP IS) ESTE FÉL NYOLCTÓL FÉL TÍZIG TELEFONON BESZÉLÜNK.
2019. dec. 2. 09:16
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy össze - vissza írok. Ma reggel negyed hatkor is én ébresztettem - ő visszahívott (mindig fél hatkor kelünk), este is beszélni fogunk fél nyolckor, én megcsörgetem ő meg visszahív az ő kontójára. Szombaton szakítottunk, azóta kb. négyszer beszéltünk, de békülni nem akar, hallgatja a hangomat, amikor kb. 1 órát beszélek - régen mondta, hogy a hangomra is felállt neki
2019. dec. 2. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!