Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért kerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért kerül feltűnően a szomszéd srác?

Figyelt kérdés

Van az utcában egy srác, pár házzal arrébb lakik. Mivel én sokszor futok az utcán, ő pedig sokszor sétáltatja a kutyáját, szoktunk találkozni. Illetve egy kis faluban lakunk, úgyhogy elkerülhetetlen, hogy ne találkozzunk heti 1-2x minimum. Szoktunk egymásnak köszönni, de azt vettem észre, hogy mintha kerülne engem. Ezt abból gondolom, hogy alig néz rám köszönésnél, hamar elkapja a tekintetét. Viszont amikor olyan helyzet van, hogy nem „kell“ köszönni, akkor teljesen más. Például, volt olyan, amikor a haverjával mögöttem jött, és hangosan beszélt; meg olyan is, amikor jött mögöttem kocsival, és direkt nyomta a gázt kanyarodásnál, hogy csikorogjon a kerék... pedig amúgy rendesen vezet, legalábbis amit eddig láttam belőle, emiatt tűnt fel ez a „hangos“ kanyarodás. Illetve amikor távolabb vagyunk egymástól, akkor szokott nézni, eléggé feltűnően.

Nem tudom ezeket mire vélni, hogy miért csinálja vajon. Itt a faluban szinte mindenkit ismer, lányokat is nyilván, és ezért is furcsa nekem, hogy ha ilyen „ismert“ itt, akkor miért fél, amikor nekem kell köszönni...

Egyébként nem nyomulok rá egyáltalán, csak köszönni szoktam neki, nem akarok bunkónak látszani. Meg nem is akarok beleképzelni semmit a dologba.


Szerintetek miért ilyen? Miért viselkedik így velem? Nekem még nem sok tapasztalatom van a férfiak terén, ezért raktam fel a kérdést, hátha valaki volt már hasonló cipőben és tudna segíteni nekem! :) Egyébként ő olyan 25-26 éves lehet, tehát nem kisgyerek már. Persze attól még lehet félős típus.


Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2020. júl. 2. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg tetszel neki, csak valamiért nem mer kezdeményezni. Mondjuk azt gondolja, hogy van barátod, vagy hogy nem lenne esélyed nála. Ha azt látod, hogy veled "furcsábban", másképpen viselkedik, mint ahogyan egyébként szokott, akkor lehet valami a háttérben. Szerintem ha legközelebb találkoztok kutyasétáltatás közben, kérdezd meg, hogy megsimogathatod-e a kutyát, aztán hátha kap az alkalmon, és beindul a beszélgetés.
2020. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ki akar rabolni.
2020. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál, az alapján tetszel neki, viszont zavarba jön a közelségedben, de keresi a lehetőséget, hogy feltűnjön neked. (Már amennyiben nem azért így írtad le, hogy a hallani akart következtetést kapd.)
2020. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Lehet utál.
2020. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha veled máshogy viselkedik, mint másokkal (más lányokkal), az azt jelenti, hogy nem vagy közömbös neki.

Vannak fiúk, akik alapjáraton introvertáltak, aztán a kiválasztottuk közelében hirtelen harsányak lesznek. Mások, mint ez a srác is, pont fordítva. Szerintem aranyos :) És egyértelmű, főleg ha sokszor rajtakapod, hogy néz is.

2020. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy néz tarthat rondának is.
2020. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert óvodás
2020. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)


Nem, nem azért írtam így, hogy pozitív visszajelzést kapjak innen. :) Nekem igazából mindegy, hogy lesz-e valami köztünk vagy nem, nem görcsölök ezen, csak inkább zavar, hogy miért ilyen. És jó lenne tudni, hogy most mi van. Köszi első a tippet! :)

Nem hiszem, hogy utál, hiszen nem is ismer, meg semmi rosszat nem mondtam neki. :)

2020. júl. 2. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudod, hogy volt-e már barátnője? Talán ő is tapasztalatlan, ezért sem nagyon tudja, hogyan is közeledjen hozzád. Vagy esetleg azt érzi, hogy te nem állnál vele szóba. Ha látod, hogy néz téged, nyugodtan rámosolyoghatsz, oda is mehetsz valamilyen indokkal, a többit meg majd meglátod.
2020. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem tudom, hogy volt-e már barátnője. De mindenképpen megpróbálok kicsit beszélgetni vele, vagy valamit mondani neki, hogy pl nagyon szép a kutyája, majd ahogy jön. Aztán lesz, ami lesz. :) Köszönöm a sok segítséget! :)
2020. júl. 2. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!