Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szégyellem magam fürdőruhába a barátom előtt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van rajtam súlyfelesleg (154 cm, 58-59 kg) és emiatt már vagy tíz éve nem volt fürdőruha, nem is mentem soha "vizes" helyre nyaralni. Most a barátom kitalálta, hogy menjünk nyáron kettesben wellnessezni. Itt vegyes érzelmeim támadtak, hisz ki ne örülne egy kis kikapcsolódásnak, viszont eszembe jutott, hogy hoppá, akkor nekem fürdőruhát kell majd felvenni. Nem is mertem neki mondani az aggályaimat, mert amúgy lehet tényleg h.ülyeség, együtt vagyunk már másfél éve, ismeri más a testemet kívül-belül :D De mégis másabb a fürdőruha, és nem akarom hogy szégyenkezzen miattam a sok ember előtt :( Most emiatt diétázok is, eddig lement 4 kg és addig még szeretnék tovább fogyni.

20/L


2017. ápr. 12. 09:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom van intim együttlét?


Akkor meg...


?

2017. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tisztaban van vele, hogyan fogsz kinezni, mert eddig is latott. Sot, tovabbmegyek, ruhaban is pontosan latszik, hogy sulyfelesleged van. Eddig is mindenki tudta. Furdoruhaban sem fog senkit meglepetes erni. Arrol nem is beszelve, hogy hidd el, hogy messze nem te leszel ott a legkoverebb, tekintve, hogy olyan igenytelen emberek kepesek rohangalni a vilagban, hogy az elkepeszto - raadasul minden szegyenerzet nelkul. Te ezzel a kiloval baromi messze vagy toluk.
2017. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit utolsó írt, azt tartsd szem előtt. Hidd el, hogy rengeteg kövér, túlsúlyos ember jár wellnesezni, és pont letojják, hogy hogy festenek fürdőruhában. Senkit nem érdekel ugyanis. Senki nem fog kicsúfolni vagy megalázni, mert nem vagy topmodell.

Szóval folytasd a diétát, de mozogj is! És ne szégyenkezz :)

2017. ápr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer voltunk Hévízen strandolni, és volt ott egy család, aminek minden tagja kövér volt. Az anyukától a kislányig mindenki, és nem annyi súlyfölösleg volt rajtuk, mint rajtad, hanem sokkal több! Mégis végig vigyorogtak, jól érezték magukat.


Figyelj, fürdeni nem azért mész, hogy mutogasd meg, és a barátod sem azért akar elvinni, hogy dicsekedjen veled másoknak. Egyszerűen jól akarja érezni veled.

Ő pontosan tudja, hogy milyen a tested, és azzal együtt szeret. Az, hogy a többi mit gondol, meg nem érdekes - gondolom, hogy utcai ruhában sem tűnsz nádszálnak.


Annak viszont örülök, hogy sikeres a diétád,

de ha mégsem sikerülne elérned a kívánt alakot,

akkor se legyen gondod. :D


21/L

2017. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló aggályok esetén nekem közölte a párom, hogyha az ilyesmi zavarná, akkor nem hívna eleve "vizes" nyaralásra.

Ja, és hogy jobban érezzem magam, utána segített előnyös fürdőruhát választani, bár nagyon utálja a női vásárolgatást. :)


Hidd el, a párodnak ez a legkevésbé sem fog gondot jelenteni. Mivel téged zavar, tök jó, hogy fogytál, de strandon, wellness helyen mindenki fürdőruhában van, nem téged fognak nézni az idegenek.

(Amúgy én meg is őrülnék, emiatt nem járni nyaralni. O.o )

2017. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, "nem téged fognak nézni az idegenek" mondá az előző. Látod, még jó is van ebben...;-) Komolyra fordítva, ne zavarjon, a barátodat sem fogja, hidd el, ha ismeri a testedet ( márpedig igen)
2017. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálad 100-szor kövérebb, igazi zsírdisznók is járnak fecskében-bikiniben strandolni. Átlagnál vékonyabb leszel, hidd el 😃
2017. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy a diéta alatt nem koplalást értesz, mert azzal izomból fogy, és csak mégzsírosabb-löttyedtebb lennél :)
2017. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Fiatal lányokon igen jól szokta kivenni magát pár kiló súlyfölösleg. Ha az nem kizárólag a hasadon van, hanem a fenekeden, és még inkább a melleden, akkor csak amiatt kell aggódnod, hogy túltöltik a medencét nyállal azok, akiknek csorog, amikor meglátnak.

Ha neked fontos, akkor fogyózz, de vigyázz, honnan mennek le a zsírpárnák.

Az első osztály a vasútnál is párnázott! :)

2017. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

154 centihez 58-59 kg még pont,hogy a normál kategória,a BMI szerint,úgy,hogy nem tudom,mire fel vagy szégyenlős.Ha problémád van,sportolj,de ennél tovább ne nagyon fogyj,mert az se jó,ha sovány vagy.


"Kedves Hölgyem! Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexû emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggõ krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.

A legtöbb hölgynek ilyen idõsen még normális a súlya, ám ez az évek elõrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb idõben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!"

2017. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!