Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi az első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi az első randi után 8 nappal keresett először az mit jelent?

Figyelt kérdés

Valószínűleg más csaj nem jött össze neki így jó lennék én is. Legalább is én így gondolom.

Mondjuk közbe folyamatosan nézegette az instán a sztorimat.

Szerintetek?



2020. júl. 5. 00:35
A kérdező szavazást indított:
Más nem jött neki össze,ezért leakasztott a szögről
Nem mert írni
Érdekled,adj neki egy esélyt
41 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Jól gondolod. Még aznap, de legkésőbb másnap reggel hívott volna ha valóban te érdekled.
2020. júl. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem jott neki mas ossze.
2020. júl. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Sok mindent lehet találgatni de jobb ha rákérdezel aztán majd le szűröd hogy igazat mond e?

Ki tudja bátortalan volt,esetleg nagyon nehezen szánta rá magát arra hogy lépjen, minden ember más ezért is világ a világ.

2020. júl. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

Ez igen. Gyártsunk konteót hogy miért 8 nap múlva keresett.

😄


Na írok én is.


4. Gondolkozott közben, esetleg lezárta megfelelően egy előző kapcsolatát, hogy tiszta lapja lehessen.



Na? Milyen? 😁

2020. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
4 Na ez az orbitális kamu:DD
2020. júl. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Barátom az összes randink után egyből írt,ahogy hazaért vagy hazafele útközben,hogy mennyire jól érezte magát,stb..

Ha valóban érdekelnéd és csak rád koncentrálna, még aznap keresett volna. Csak talonban tart.

Még ha valami halaszthatatlan dolga akadt volna, akkor is lett volna 2 perce 8 nap alatt,hogy írjon egy üzenetet Neked.


23L

2020. júl. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom de szerintem sokféle ember létezik.
2020. júl. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Semmit nem jelent.
2020. júl. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#7 legalábbis a mi világunkban. Az övékben a zemberek 7/24-ben facen és instán bhasszák a rezet, és vagy őket fűzik, vagy valaki mást. Lassan nekem is bele kell törödnöm hogy mi nem vagyunk másik, csak simám nem létezünk.
2020. júl. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Akivel randizom és jól sikerült, még aznap este ráírok hogy biztonságban hazaérkezett. Ez egy gesztus részemről, hogy jól éreztem magam és érdekel mi van vele. Aki napokig nem keres, az valószínűleg várt valamire, ami nem te voltál.
2020. júl. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!