Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mekkora probléma ma a 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mekkora probléma ma a 30 feletti férfiaknál?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori, hogy egy 30 vagy 40 év feletti férfi a szüleivel, szüleinél él? Van olyan élethelyzet, amikor ezt elfogadhatónak tartja egy nő, és nem instant ok arra, hogy ne is kezdjen vele randizni? Kíváncsi vagyok erre, mert sokan eleve kiírják társkeresőn, hogy szülőkkel élőknek nincs esélye. Persze értem én miért van ez, de nekem van olyan ismerősöm, aki egy rossz anyagi döntés miatt a szüleivel él, de sokkal talpraesettebb, önállóbb, mint néhány egyedül élő haverom. Tudom, nem ez az általános, csak kíváncsi vagyok, tapasztalatotok szerint ez mennyire gyakori, és miért instant kizáró ok sokaknál.
máj. 1. 19:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Mert általában ha összejössz egy ilyen emberrel és esetleg összeköltöztök, fogalma sem lesz olyanokról mint pl hogyan kell normálisan kitakarítani egy lakást, hogyan kell mosni, főzni, hogyan fizeted be a csekkeket, hogyan vállalsz felelősséget az otthonodért, hogyan szerelsz fel egy lámpát, mit csinálj ha csőtörés van, kit kell hívnod ha betörik az ablakod, mit csinálj ha eláztat a szomszéd, és még sorolhatnék egy csomó mindent amit az ember javarészt tapasztalatból tanul meg. Tisztelet a kivételnek, mert most gondolom hirtelen itt minden mamahoteles egy aranykezű ezermester lesz. :D
máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem kell hozzá felmennem akkor jó.
máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

Pontosan amit az egyes írt.

Ha élt már külön, tudja hogy működik, csak úgy alakult hogy a szüleihez kellett költöznie, az nem érdekelne. De olyannal nem kezdenék többet aki nem élt külön. Az előző kapcsolatom ilyen volt, szóval tapasztalat…

máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%

1-es

Én egyedül élek de nem vagyok ezermester. Most akkor hogy is van ez?

máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Azért az se garancia semmire, ha külön él, egyik férfi ismerősöm évek óta külön él a szüleitől, mégis az anyja főz rá, átjár hozzá, a bevásárlást is megoldják helyette... Nekem teljesen mindegy, ki hol lakik, ha amúgy emberileg rendben van, nem életképtelen, mellette pedig szeretne és tud változni, tanulni dolgokat.
máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Én elutasitom. Nekem is van lakásom, ugyanezt elvárom visszafele is
máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
#1 erre az egyedül élő férfiak többsége képtelen.. párjuk mos, főz, takarít.
máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A boldogság nem létezik ***** válasza:
61%
És aki élt egyedül egy ideig, de később hazaköltözött, mert az úgy olcsóbb? Semmi különleges, vagy extra jó dolog nincs az önálló életben, max az, hogy lehet hajnali háromkor fürdeni meg ilyenek. Ezt egy nagyobb házban, ahol van külön fürdőszobád, szintén kivitelezhető.
máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%

"rossz anyagi döntés miatt a szüleivel él"


És ennek még vonzóbbá kéne tennie? Hány rossz anyagi döntést fog még hozni?

máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
12%
Mert te sosem hibázol te idióta
máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!