Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok mostanában (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok mostanában (vagy akár régebben) súlyosan nárcisztikus, vagy épp nárcisztikus pszichopata személlyel?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Meséljetek, ha van ilyen tapasztalatotok!
2020. júl. 5. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A jelek alapján igen. Sőt ettől több is történt sajnos.


L

2020. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Van egy haverom, akit az exe azzal traktált, hogy nárcisztikus.

Ahogy egyre jobban láttam a dolgokat, meggyőződtem róla, hogy a srác biztosan nem ilyen, de nagy valószínűséggel a lány küzd ezzel a személyiségzavarral.

2020. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt aláírom, hogy néhányan ráhúzzák ezt az emberekre, de a nárcizmusnak is sok fajtája van, az erőssége sem mindegy.


Azt is észben kell tartani, hogy a nárcisztikusság sokszor csak az áldozat párja előtt nyilvánvaló, az is inkább az összeköltözés után. Haverozás alatt meg tudják magukat játszani, de tartós együttélés alatt aligha.

2020. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért is nehéz felismerni főleg randizás alatt: "A nárcisztikus diagnózisalkotás nagyon bonyolult, mert a nárcisztikus vonások sokszor még a terápiában is csak hónapok után kerülnek felszínre. Ennek oka, hogy a nárcisztikus személyek szociálisan nagyon stabilak tudnak lenni, különösen, ha kulturáltak, okosak és kifinomultak."
2020. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Tudom, hogy kívülről nem könnyű észrevenni. Én egy ilyen nővel élek. Olyan szinten fantáziavilágban él, de szemrebbenés nélkül letagadja a tényeket. Telejesen természtesen elvár dolgokat, de ő az 1%-at nem adja.

Korábban nem hallottam a nárcisztikusságról, de arra rájöttem, hogy én valójában abba a nőbe szerettem bele, aki párom lenni szeretne.

2020. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, randiztam, sőt két évig vele voltam. Sajnos. A személyiségzavara akkor lett csak tiszta előttem, mikor már padlóról mostam fel magam (annyira leépítette az önbecsülésem), és kezdtem utánaolvasni a viselkedésének. A randi korszakban nem vettem észre, mert intelligens, udvarias, humoros, rajongó, kedves, figyelmes embernek mutatta magát. Aztán beleszerettem, és mire felocsúdtam, hogy csak használ és emberileg maga alá akar gyűrni, már jócskán sérültem lelkileg. Nagyon nehéz volt kimászni belőle, mert nem hagyta.
2020. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Ez a nárcisztikus az új mánia.
2020. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez nem "új mánia", csak végre nevet adtak valaminek, amitől rengeteg ember szenved, és bekerült a köztudatba.
2020. júl. 5. 11:45
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Annyiban új mánia, hogy nagyon könnyen rá lehet húzni a másikra, hiszen mindenki vágyik arra, hogy megbecsüljék. Nagyon könnyen lehet a semmire felállítani a diagnózist.
2020. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Önző személy = kizárólag önös érdekei érdeklik

Nárcisztikus = Önző személy + saját kisebbségi komplexusa táplálja hogy igénye, akarata teljesüljön, ezért képes más embereket megkárosítani, onnan merít erőt. Általában nem tudatos.

Pszichopata személy = Nárcisztikus + még élvezi is.

Nézz szét a női válaszokban itt az oldalon, kizárólag "nekem jár, mert megérdemlem", s ha nem értesz vele 1et, akkor "te lúzer, incel, senki" vagy.

Ilyen a nárcisztikusok világa.

2020. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!