Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy nárcisztikus pszichopatával évekig párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Nekem volt dolgom egy ilyen emberrel szerencsére csak pár hónapig. Volt úgy durva dolgokat mondott nekem, testileg korlátozott. Viszont neki előttem volt egy többéves kapcsolata. Megnéztem a lány képeit, mielőtt összejöttek fiatalosabb, vidámabb volt. Mikor összejött a volt barátommal akkor olyan búskomor képet vágott a képeiken.
2019. febr. 3. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
"Nárcisztikus pszichopata" nem létezik. Két teljesen más mentális betegség,aminek köze nincs egymáshoz. Nyílván sem egy pszichopatával,sem egy nárcisztikus személyiségzavarral küzdövel nem jó együtt élni.
2019. febr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor legyen nárcisztikus.
2019. febr. 3. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére csak fél évig tartott. Elveszett az önbizalmam, lelkierőmet mintha lecsapolta volna. Mintha nem az a személy lennék, mint azelőtt.
2019. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Az ilyen kérdések alá mindig ezt szoktam belinkelni: [link]

Tökéletesen leírja, milyen egy nárci mellett élni.

2019. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen lehet vele élni, de el tudom képzelni, hogy maga a pokol.Én nem vagyok nárcisztikus, csak egy sárkány.Nem tudom, melyikünk élne tovább a harmadik napnál.Volt egy nárcisztikus kolléganőm.Pár évig dolgoztam mellette.Végül az utolsó pillanatban felmondott a főnök, nem akarta megvárni míg kinyírjuk egymást : D
2019. febr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

#1 pont hogy nagyon hasonló, össze is lehet keverni, de a kettő tényleges keveréke is lehet: [link]


Én ismertem egy ilyen nőt, csak 1 hónapig "jártunk", de 1,5 évig kavartunk, játszadozott velem IS.


Ha visszamehetnék az időbe, megmutatnám magamnak mi lesz, és miután párszor megvolt, a 3. dobásakor letiltanám minden felületen, elfelejteném, így csak az maradna meg, hogy megdugtam egy bombázót, de az a sok keserűség, szemétkedés, játszadozás, hazudozás, lehúzás, megcsalás ami utána jött, már nem lenne meg.


Életem legnagyobb hibája hogy tovább próbálkoztam vele, próbáltam megváltoztatni, és hogy nem ismertem el... Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel...

2019. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kedvenc linkem: [link]


Egy munkatarsam elegge narcisztikus, ezeket a mondatokat mintha o mondana. Engem a munkakapcsolat is elegge megviselt, igy a parkapcwolat sokkal rosszabb lehet :(

2019. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6# akkor olvasd el mégegyszer a cikket,vagy talán én fordítsam le neked? :)
2019. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!