Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogyan reagáltok/reagá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan reagáltok/reagáltatok, mikor egy másik lány úgymond rátok mozdul?

Figyelt kérdés
azaz, jeleket küldd, kifejezi h tetszel neki
2010. aug. 2. 11:42
1 2 3
 11/21 andimama ***** válasza:
nem vagyok leszbi, de a fene tudja :) 32/l
2010. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
hat...messziről elkerülném az biztos.
2010. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Leszbikus.

Kifejezetten a pasikhoz vonzódom.

DE erősen ittas állapotban már nem egy barátnőmmel(egyszer egy biszexszel is)smároltam.

Nem izgat fel a dolog,de ha jó a buli megesik.

Józanon viszont el se tudnám képzelni.

Nem tom mások hogy vannak vele,de valahogy mindig olyan társaságba keveredek,ahol az ilyenre csak legyintenek!

Nem nagy szám.

De úgy konkrétan,hogy akarna valamit is tőlem egy lány,arra még nem volt példa.Akkor nem tudom mit tennék.

Hát az biztos,hogy nyíltan nem mutatkoznék vele,meg nem járnék egy csajjal,meg egyszerűen nem tudnék egy lányba beleszeretni,DE kiváncsiságból egy éjszakát LEHET eltöltenék vele.

2010. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

amúgy előző vok

19/L

2010. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

egyik barátnőm egyszer erősen invitált a női mosdóba. egyszerűen megmondtam neki, hogy nem, bocsi. nincs ebben semmi, pasinak is megmondom, ha nem akarok valamit. néma gyereknek...

L/17

2010. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki nem szeretem a meleget csak a hideget!
2010. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kivancsisagbol engedtem egyszer egy lanynak, de nem megy ez nekem.csak a ferfiak johetnek szamitasba.32|N
2010. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mivel még nem volt pasim és nem hallok túl sok jót róluk, szerintem kiprobálnám milyen,de csak titokban egyenlöre.....
2010. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ha tetszene a csaj viszonoznám...ennyi....
2010. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Mivel még nem volt pasim és nem hallok túl sok jót róluk, "

Ez komoly? Hol élsz te apácazárdában?

2010. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!