Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja egy férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja egy férfi, hogy nagyon szép vagyok, kedves, normális és mennyire nagy az összhang köztünk, ha utána eltűnik? Majd, amikor rákérdezek, akkor nem ad egyenes választ?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert ha azt mondja: Figyu, jó csaj vagy, de csak 1 jó dugást akarok. Na akkor elhajtod az anyjába, mert szerinted, te többet érsz.
2020. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hol marad az őszinteség?
2020. júl. 5. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Hiszed vagy sem, én férfiként mindig őszinte vagyok. Elmondom, hogy csak szexet akarok. Erre 100-ból 99 nő az anyámba küld!!!


Ezek után mit vártok csajok? A képetekbe kell hazudniuk a srácoknak, mert ha nem, akkor írhatják ki ide az "56 éves, rokkantnyugdíjas, szűz fiú vagyok. Hogyan ismerkedjek nőkkel?" kérdéseket.

2020. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat, az oszinteseg az pont nem kepezi reszet a jateknak.
2020. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
2-3 randi után ha nincs dugás, persze hogy eltűnik. Mire számítottál?
2020. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kevés az info.

Mennyi ide ismerkedtek?

Társkeresőről vagy máshonnan van-e az ismeretség?

2020. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valami nem klappol. Valszeg tényleg a szex. Dehát mit mondhatna szegény ember, ha tetszel neki, de te nem vagy hajlandó lefeküdni vele:)
2020. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szép amerikai neve van ennek az ilyen viselkedésnek: Ghosting.

Olvass utána, leírják, ki miésrt csinálja.

2020. júl. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!