Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi az esélye, hogy komolyr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy komolyra fordul a dolog egy olyan faszival, aki már eleve úgy indul neki, hogy nem áll készen komolyabb kötöttségekre?

Figyelt kérdés
Alakulhat másképp vagy az ilyenből soha nem lesz semmi és kár belemenni ilyen kapcsolatba, ha én inkább komolyabban tudnék vele elképzelni?

2020. júl. 6. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon csekély. Felejtős.
2020. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha van benned annyi erő, hogy ennek tudatában is belemész a dologba, akkor csináld. De ha lelkisebb típus vagy, akkor viszont felkészülhetsz, hogy dobbantani fog idő előtt, pedig te már megszeretted... az pedig eléggé tud fájni.
2020. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nincs rá garancia, szerintem sanszos, hogy itt sérülni fogsz. Mi úgy mentünk bele a kapcsolatunkba a férjemmel, hogy egyikünk se akart semmi komolyat, lazára vettük, nem akartunk kötöttséget, de ott én is így álltam hozzá, sőt, nála jóval hamarabb fordult át a dolog, mint nálam. A szerelmes rajongás megvolt, de nálam az nem indok arra, hogy elköteleződjek :D Végül komoly lett, az is ugyanúgy benne volt a pakliban, hogy nem lesz belőle semmi, csak egy szép emlék később. Én bírtam volna minden esetben, kérdés, hogy te mennyire bírnád. Lehet, hogy jobb még most kilépned, mielőtt nagyot koppansz.
2020. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Nekem ez egy nagy red flag lenne a folytatást illetően.

Ha becsülöd magad te is annyira tőle függetlenül, hogy nem adod alább méltó párkapcsolatnál és neked sem cèl más búfelejtő kapcarongya lenni, akkor szépen engedd el.

Nem kell annyira egy kapcsolat sem, hogy érte megalázkodj és ilyen egyenlőtlen helyzettel beérd.


Meg kell neki mondani, hogy nagyon szimpatikus, nagyon tetszik, de te nem szexkapcsolatra meg sebnyalogatásra vágysz.

Engedd meg neki, hogy eldöntse, akar-e, tud-e változtatni, érsz-e neki ennyit vagy nem. Esetleg ha időt kér a sorai rendezésére és korrektnek tűnik, talán (nagyon talán!) ez még lehet egy kis lauf...


Egyébként el kell engedni Isten hírével.


Már amennyiben az értékrendedben a kapcarongy nem opció :D

2020. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Mi mindketten így indultunk neki a párommal, hogy csak lazán elvagyunk, aztán lesz ami lesz. Ennek már négy éve és gyönyörű szerelem lett belőle, együtt élünk és együtt tervezzük a jövőt is. Sosem lehet tudni. Viszont ha mégsem úgy alakulna, ahogyan te szeretnéd, akkor nem lesz jogod kérdőre vonni, hiszen korrekten megmondta előre, hogy ne számíts komolyabbra.
2020. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!