Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak egy nyári kalandot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy nyári kalandot szerettem volna, azt hittem ő is, de még mindig nem történt semmi. Lehet komolyabbat szeretne? bövebben

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, találkozgattam egy fiúval, akiről azt hallottam hogy elég nagy nőcsábász és szereti húzogatni a lányokat. Ne ítéljetek el, de most pont csak ilyen kötetlen szexre lett volna szükségem. Voltunk négyszer randizni, de eddig csak csók volt. Lehet komolyabbat akar és nem akarja elsietni? Bejövök neki, ez egyértelmű, csók közben is éreztem ogy feláll neki. Pedig én küldtem neki jeleket, hogy le szeretnék vele feküdni. Vagy most mi van? Én 25L, ő 24F

2020. júl. 6. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki telibe, hogy "hé, mindjárt vége a nyárnak és még meg sem húztál!".
2020. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Édes faxom...
2020. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Állok rendelkezésedre
2020. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem is kell mondani, ha keményebben ráfogsz a jancsira gatyán keresztül, azt kb minden srác egyértelmű jelzésnek veszi, hogy le akarsz vele feküdni.


Ha azt gyanítod, hogy komolyabbat akar, akkor én azt tanácsolnám, hogy fontold meg jobban: 25 évesen nem avgy már annyira fiatal, hogy ne kellene komoly kapcsolatban gondolkodnod. Egy olyan v hasonló lépés, mint a fenti nagyjából a "dugásra jó, de nem akarnám, hogy a gyerekeim anyja legyen" kategóriába tesz téged.


Lehet, hogy jobban járnál egy komoly kapcsolattal, manapság nem lehet egy olyat csak úgy a fogasról leakasztani.

2020. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nemrég ért véget egy 6 éves komoly kapcsolatom, most egy picit szeretnék "kalandozni" és nem rögtön belevágni egy újabba. Csak ez az okom erre
2020. júl. 6. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Olcsó ok. Mind ezt csináljátok. 25 éves vagy bmeg, nem 18. Ugrálsz phaszról phaszra, aztán majd jön majd egy szerencsétlen jólelkű srác, akiért abbahagyod, miután televert istentudja hány gyökér? Magyarázd már el nekünk, hogy ez miért építő, jó viselkedés? Ezek szerint te mindig is ilyen voltál, csak valahogy takarékra raktad magad a kapcsolatban. Sosem értettem ezt. Mert még ha agyilag hülye lennél, aki nem fogja fel, hogy kihasználják újra és újra, de hogy tudatosan ezt akard, annak ellenére, hogy átlátod, nem fér a fejembe. Ismétlem, 25 éves vagy, nem 17, bár inkább konvergálsz afelé. Ilyen nőm ne legyen soha! 32F
2020. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
#6 vagyok. Még annyi, hogy nem kell neked kalandozgatni már, hiszen Árpád vezér a többiekkel megtette anno, talált is hazát nekünk. Ennek tükrében azért írd majd ki a Tinderre, hogy nálad a kalandozás nem az erdei, vagy hegyi túrát jelenti bakancsban, hanem azt, hogy ágybetét lennél szívesen álló farkú férfiak számára.
2020. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
6-os, irigyled a pasikat, akinek szétteszi? Vagy miért ez a kirohanás? :DDDDD
2020. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Eddig 2 fiúval feküdtem le összesen, és az egyik ebből egy 6 éves kapcsolat volt, a másik pedig 2 éves. Nagyon nem ribiskedtem soha. Nagyon ritkán jártam el bulizni.

Nekem minden kimaradt amit a fiatalok középiskola és egyetem alatt megtapasztaltak, ez hiányzik azért egy kicsit.

2020. júl. 7. 10:22
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

"Nekem minden kimaradt amit a fiatalok középiskola és egyetem alatt megtapasztaltak"


Ebből a válaszból 2 dolog is kisüt:


1. már magad sem tartod saját magad fiatalnak, ha másokról beszélsz, ez kissé intő jel.


2. Ezek szerint nem vagy már egyetemista, hanem dolgozol. Hallottad már valaha azt a mondást, ami valahogy úgy hangzik, hogy aki egyetem/főiskola alatt nem találja meg a párját, annak hatványozottan lecsökkennek az esélyei?


Ha most kalandozgatni akarsz pár évig, akkor nagyjából most ültél fel arra a vonatra, ami igen nagy valószínűséggel ahhoz vezet, hogy kifuss az időből a családalapításhoz.


(Persze az is lehet, hogy nem akarsz családot, akkor természetesen rendben van, akkor kérlek ne is érdekeljen, amit írok.)


Számolj egy kicsit: mondjuk kalandozgatsz 3 évig, hogy bepótold a középiskolát, egyetemet, aztán 28 vagy, amikor rádöbbensz, hogy már nem nagyon valószínű a 30 alatti szülés, mivel apajelölt a láthatáron sincsen.


Vajon mennyi idő 28 évesen beszerezni egy férfit, aki pont veled akar családot alapítani? A 30-40 közötti férfiak vagy már házasok, vagy egyáltalán nem akarnak házasodni. Ez utóbbiak pedig a nálad fiatalabb nőkre hajtanak, mert ott kevesebb az esély, hogy kifognak valaki korodbelit, aki elkeseredetten férjhez akar menni.


A másik: valószínűleg diplomás vagy (egyetemi utalások), és diplomás férjet akarsz. Közhely, hogy már kb egy évtizede több diplomás nő van, mint férfi. Szóval ez még tovább nehezíti a dolgod: a választék is kisebb.


Egyszóval én a te helyedben nagyon komolyan meggondolnám, hogy magamat a "dugható csaj" kategória helyett a "feleségnek való csaj" kategóriába soroljam, amikor egy potenciálisan tartós kapcsolatra alkalmas férfi feltűnik a láthatáron. Kb. most van az utolsó pillanat, 25 évesen.

2020. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!