Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiatalabb korosztály miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb korosztály miért nem akar belemenni konolyabb kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Többször is jártam az utóbbi időben úgy, hogy egy pár találkozó után megkaptam, hogy nem akar most kapcsolatot a srác. Én úgy vagyok vele, hogy szívesen töltenék időt a párommal is, nem csak a barátaimmal. Akikkel találkozgattam, mindig csak a haverokon lógtak. Az én felfogásom lenne furcsa? Vagy rossz helyen keresgélek?

23/L


2020. júl. 7. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert huszonévesen még buli az élet :) Majd 30 fölött megváltozik ez.


35F

2020. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Szeinted miért keresnek a nők picivel idősebb férfit?🙂
2020. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
20-22 éves rokon srácoknak több éve tartó komolya kapcsolata van, és több most végzett barátnőmnek is velük egykorú fiúkkal.
2020. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Azért keresnek mert annak már van egy kis egzisztenciája és le lehet húzni egy kis pénzzel drága kettes válaszoló!🙂
2020. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresgélj tovább, eddig nem jókat fogtál ki.
2020. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Kedves kérdező, 23 éves nőként teljesen normális, hogy komoly kapcsolatot akarsz, és már talán családalapításban gondolkodsz középtávon, ez komoly gondolkodásra, érett személyiségre utal.


Azt tanácsolnám, hogy a korodbeli srácok helyett minimum nálad 5-6 évvel idősebb férfiak között keress, és nyiltan beszélj arról, hogy te komoly kapcsolatban, esetleg családalapításban gondolkodsz.


A 30-hoz közeli vagy afölötti férfiak között sokan vannak, akik már meg akarnak állapodni ebben a korban, és ha még nincs is meg az egzisztenciájuk, az már látszik, hogy ki az aki potenciálisan meg tudja teremteni a biztos hátteret a családalapításhoz.


Üdv, egy 33 éves családapa

2020. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kultúra nagykanállal tolja az arcunkba hogy szerezz élményeket, kalandozz, legyél független és önmegvalósító és sokan egy komoly kapcsolatot ennek akadályaként látnak. Amíg nem hazudnak róla hogy megkapjanak, nincs is ezzel baj.


Én se akarok épp komolyat egyrészt azért mert szakítás miatt nem állok rá készen, másrészt meg tanulok, edzek dolgozok, barátaimmal vagyok programokra járok és ezek mellett nincs idő egy komolyra. Ezekből kéne feláldozni de még nem találkoztam olyannal akinél azt éreztem volna hogy megéri..


24/F

2020. júl. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Én 21 évesen jöttem össze az akkor 23 éves barátommal. Most együtt bulizunk, utazunk, tanulunk, dolgozunk, majd 30-hoz közel családot szeretnénk alapítani. Sok ismerősöm tartós párkapcsolatban van (1-2 év korkülönbséggel), sorra jönnek a hírek az eljegyzésekről is, úgyhogy azt ajánlom, hogy keresgélj tovább. :)

25N

2020. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudod, igy otven fele, egy csodas hazassagban mikor rajossz, hogy a halalodig most mar senki masod nem lehet, akkor ez komoly krizist okozhat. Ezert en nagyon megertem, ha valaki meg ki akarja elni magat.

No vagyok. Szerintem epp emiatt van, hogy fiatal nok sokkal kompatibilisabbak egy idosebb, mondjuk elvalt ferfival, mig forditva szexkapcsolatra igaz.

2020. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!