Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elszellentettem magam a parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszellentettem magam a parom szülei előtt, mikor bemutatott. Ezt hogy eljem tul?

Figyelt kérdés
A kanapén ültünk, beszélgettünk és aznap nagyon fel voltan fujodva. Mar kb a belcsavarodas kerulgetett mikor egyszer csak kijott.... es azt hittem hogy halk lesz , de hallatszott. Ők ugy csináltak mintha nem hallottak volna, de tuti hogy hallottak... 32F

2020. júl. 7. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát az a jo ha kijön belöled ès nem lesz rosszab
2020. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Megtörtént, visszacsinálni lehetetlen.

Ugye tudod, hogy más is szellent? Bizony, előfordul, hogy nem a legalkalmasabb pillanatban és helyen.

Kár emiatt aggódnod.

2020. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak ez a kin... amikor eszembe jut kb a föld mélyébe tudnék süllyedni
2020. júl. 7. 20:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis idő múlva mindannyian jót nevettek majd rajta. :)
2020. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Légy már valahára férfi!

Megtörtént, a Föld forog tovább, a lány nem szakított veled, a szülei nem tiltják tőled.

Előfordul. Viselkedj természetesen továbbra is.

2020. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Bablevest ha főzöl, ügyetlenül nőőőzöl" ("A karfiol veszélyes, jobb ha nem vagy éhes"...)



Hát, azért ez kínos, főleg nekik. Csinálhattad volna, mint a viccben az utas, amikor az ablaküvegen nyikorogtatja az ujját közben... "A hangját elnyomhatja, de a szagát nem" mondja erre egy másik utas.

2020. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy ügyet csinálsz belőle. Ez azért nem akkora tragédia :)
2020. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azé belehalni nem kell.:) Ez csak egy puki volt, ami tök természetes folyamat; inkább örüljenek neki, hogy egészséges vagy. 10 év múlva már nem fognak emlékezni erre az esetre; te se rágódj rajta. Jobban tennéd, mert nem egészséges, ha ezen "rágod magad" folyton, további életed hátralevő részében.

Most olvastam el a kérdés kifejtését, akkor meg valami olyat ettél aznap, mielőtt oda érkeztetek volna, akkor meg viszont méginkább teljesen tolerálható.

2020. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!