Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír randik között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír randik között?

Figyelt kérdés

3 nap folyamán 2 szer voltunk már randin. De nem sokat írt csak annyit hogy mikor és hol találkozzunk. Első randi után is én írtam neki hogy jól éreztem magam s válaszolt s mondta hogy ő is s akkor szervezte meg a második randit. Most meg nem írt semmit. A tegnap találkoztunk és most meg síri csend részéről, pedig a randi végén azt mondta hogy még beszélünk.

Mindkét randi alatt a kezdet meg a közepe jól ment de a végén mintha azt éreztem hogy elhidegül. Egyszerűen nem tudom mi járhat a fejében.

Azt se tudom ha tetszik nekem ez a pasi, de ezzel a síri csenddel meg bolondit.


ápr. 30. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem jössz be neki eléggé.
ápr. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog jutott eszembe:

-vagy a második találkozó már nem annyira jött be neki,

-vagy egyszerűen nem az a chatelős fajta

ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te írsz neki, vagy rá vársz?
ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most második randi után nem írtam csak az első után. Szóval most tuti nem írok neki, írjon ő ha akar.
ápr. 30. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak el van veled. Másra vár melletted.
ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez bukta, egy ferfi nem ilyen, amikor akar valakit.
ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled eléggé.
ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyértelmű, hogy mit akar akkor értsd úgy,hogy nem akar semmit. Aki akar tőled valamit, az tesz érte, kommunikál,stb, egyértelmű jeleket ad arra nézve, hogy szeretne tőled valamit.
ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Ha meg írna minden nap, akkor az lenne a bajod, hogy túl tapadós, meg nincs élete... ő csinálja jól szerintem.
ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!