Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfi aki tetszik és kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi aki tetszik és kezdeményezett nálam rengeteg nőt követ, ez nektek is figyelmeztető jel lenne?

Figyelt kérdés

Egyébként egy visszafogott, kedves srácnak ismertem meg de amikor megláttam mennyi nőt követ facebookon, elbizonytalanodtam. Gondolom nagy részüket be is jelölte ismerősnek.

Szerintetek hagyjam?

Harminc körüliek vagyunk mindketten.



ápr. 30. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen, engem baromira zavar, ha valaki ilyen oldalakat követ. Nézze nyugodtan, de miért kell jelét is adnia? Ez pont a kurolike kategória számomra…
ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nagy red flag, nem szeretem az ilyen pasikat.
ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Intő jel, igazi Casanova, vagy lenne az.
ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

csak követi őket...

ismerősnek jelölte...


Ettől még nem beszél mindegyikkel és nem is fekszik le velük...


Elég éretlenek vagytok még.

ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak amikor likeol vagy ír is kommentet azt is el kéne nézni, mi?
ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

ennyire nem volt kirészletezve. Csak lájkolja és követi.


Ezek alapján, jobb ha az instagramot meg is szüntetjük.

ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam, hogy jönnek a lepontozok :D mondjuk en alapból nem kezdek ilyen palival, aki meg ennyi idősen is ott tart, hogy zsigeri késztetést érez, hogy nyomjon egy likeot random idegen nok kepeire…
ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarnék olyan barátot akivel ez jár együtt. De mondjuk én nem is választok online élő pasikat meg akik közösségin vannak. Kezdenek kihalni sajnos.


Nekem csak 1 olyan pasim volt aki mellettem folyamat csetelt lájkolt szivecskézett rá volt kattanva adott nőkre is. Hát ebben élni 1-2 évig én örökre megutáltam az ilyen pasikat.

ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg derítsd ki a miértet 🤷 ítélkezni rohadt eccccccerű
ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ennek biztos valami krrrvaaaa mely lélektani oka van, véletlen sem az, hogy online nőkre izgulo apai :D élőben meg persze felénk, de gaz
ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!