Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerek egy lányt, aki 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy lányt, aki 23 éves és nem randizott még soha, mondjuk nem is nagyon jár el szórakozni sem. Normális ez? Hogyhogy nem akar kapcsolatot stb?

Figyelt kérdés
2007. dec. 15. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Nem vagyunk egyformák, nem egyformák az igyényeink és nem egyformán rendezzük be az életünket. Az is elfogadott manapság, ha egy nő nem él kapcsolatban és soha nem lesz gyereke, mert pl a karrier fontosabb. Nem ismerem az említett lányt és a körülményeit, de alaphelyzetben normálisnak tartom az esetét.
2007. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális dolog. Én is ismerek olyan lányokat, akik 27-28 éves korukban találták meg a szerelmet, sőt, van aki még később. Szerintem az a nem normális dolog, ha valaki csak azért megy bele egy kapcsolatba, hogy legyen valakije. Érdemes várni, biztos ő is megtalálja majd a párját.
2007. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!