Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha két férfi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha két férfi is randira hív de az egyik úgy néz ki mint Dwayne Johnson, a másik meg egy egyszerű melós, az utóbbi randirahívását sértőbbnek érzitek?

Figyelt kérdés
Ismerek egy csajt (egyébként kapcsolatban éldegél). Egyik héten lelkesen mondta, hogy "húúúú, leszólította egy pasiiii aki úgy néz ki mint The Rock, és meghívta kávéra!" Pár héttel korábban viszont felháborodottan mesélte, hogy munka helyén valami csomagszállítós UPS-es sofőr srác is meghívta volna egy kávéra, de ez milyen piszokság, mert "az a pasi biztos azt hitte, hogy simán megkaphatja a kis titkárnőcskét".

2020. júl. 11. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam nem ez a döntő.
2020. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Erre szerinted leírja valaki az igazat? Azaz, hogy le sem köpné a melóst.
2020. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem jönnek be az izompacsirta pasik, Dwayne Johnson sem. De a melós srác sem kellene. Illetve ha valakit megismerek és jó a személyisége és művelt akkor el tudok tekinteni attól, hogy ilyen munkája van, de ez a ritkább eset.
2020. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Senkinek a randi meghívását nem éreztem soha sértőnek, mivel eddig mindenkinek sikerült kulturáltan közelednie.


(Már ami tényleges randi meghívást illeti, nem az ilyen, söröző teraszáról utánam kiabált "cica, hova robogsz azokkal szép hosszú combokkal" és társait.)


Dwayne Johnsonhoz hasonló testalkatú férfi még nem kezdeményezett nálam, és nem is lennék rá nyitott, hogy kifejezetten kigyúrt férfival randizzak, mert nem jönnek be.

2020. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Kopasz pasi nálam alapból felejtős.
2020. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem alapvetően nem jön be Dwayne Johnson. Szinte teljes ellentéte az ideálomnak. Se a kopaszság, se túlzásba vitt izomzat, se a fekete bőrszín nem tetszik.

A munkásról mit lehet tudni? Jóban vagyok egyáltalán vele, vagy csak semmiből szólított le? A kérdés alapján önteltnek tűnt a lány, de esélytelennek tartom, hogy (csak) a munkája miatt utasította el. A "valami" szócskából nekem az jön le, hogy ezek ketten sose voltak se barátok, de még csak szimpatikusak se egymásnak.

22/L

2020. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Én ugyanúgy tudom első látásra, hogy nem mennék el randizni egy számomra nem vonzó férfival, mint ahogy egy férfi is tudja első látásra, hogy nem menne el randizni egy számára nem vonzó nővel. Tudom fáj az igazság, de sok mindenben nagyon egyforma a két nem.
2020. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
Igen, vannak ostoba nők, de én inkább kerülöm őket, nem az "észjárásukat" próbálom megfejteni.
2020. júl. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz sértő a randira hívás attól, ha nem tetszik az illető. Egyedül akkor lehet sértő, ha olyan stílusban adja elő valaki (pl "látom mások úgysem próbálkoznak nálad, úgyhogy talán lehet esélyem" vagy hasonlók, a szokásos megalázó, önbizalom leépítő szöveg).
2020. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Nemtudom, de én is odáig lennék, ha egy Dwayne Johnson külsejű pasi randira hívna ☺ külsőre ő számomra A férfi.

De természetesen jól esik egy randira hívás a nem Dwayne Johnson pasiktól is és nyilván nem csak ilyen férfiak jöhetnek szóba..

A kérdés hülyeség, hallottál egy ilyet, de nyilván nem így működik.

2020. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!