Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen a legtöbben csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a legtöbben csak szexet keresnek?

Figyelt kérdés
Hiába van kiírva a lapomon, hogy komolyat keresek, mindig kiderül, hogy szexre mennek... Eddig nem volt ellenpélda, pedig nincsenek hivalkodó képeim, sem olyan, ami többet mutat

2020. júl. 12. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Én nem. Ismerkedünk?
2020. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
47%
Ja. Nő vagy? Akkor meg akarnak dugni ott.
2020. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem vagy elég szép arcú nő, akkor max. csak szexre leszel ott jó a férfiaknak.


A szép arcú és intelligens lányokat akarják barátnőnek. Ha csak intelligens vagy, az nem elég.

2020. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Fura ez a helyzet. Minden nőtől azt hallom, hogy ő komolyat akar tinderen. Ehhez képest a férfiaktól csak azt hallom, hogy tinderen a csajok vagy könnyen kaphatóak szexre, vagy csak húzzák az ember agyát és nem is igazán akarnak kapcsolatot.


Nem lehetne, hogy a két nem leül egymással beszélgetni erről?

2020. júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én a férfiak elmondása alapján szépnek számítok. Magam nem tartom annak. Mondjuk az beszédes, hogy fél nap alatt 3500 matchem lett. És akárkit húzok jobbra, az szinte mindig match. Talán 1 nem volt match eddig abból, aki jobbra ment. Viszont alig beszélek valakivel és akkoris csak egyszerre egyel.
2020. júl. 12. 18:36
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Én 26 éves férfiként ezt csinálom:


Mindenkit jobbra húzok, nem is nézem meg a profilokat. A matchek közül válogatok. Aki nem tetszik, arra nem írok rá. Akivel szexelnék, de barátnőmnek nem tudnám elképzelni, mert nem elég szép vagy nem tűnik túl értelmesnek stb., attól csak 1-2 szexet akarok, esetleg szexkapcsolatot.


Akik szépek és értelmesek, őket akarom barátnőnek.


Ha elkezdtem járni valakivel, a szexkapcsolataimat offolom és a Tindert sem használom tovább.

2020. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És nem modelleket választok soha.Inkább intelligens diplomás átlagos külsejű férfiakkal próbáltam. Most pl egy erste bankos osztályvezetővel, de róla is kiderült, hogy csak szexelni akar
2020. júl. 12. 18:40
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Hááát, ha veled mindenki csak szexelni akar, akkor talán ideje lenne elgondolkoznod magadon is. Tudod, ha mindenki szembe jön veled az autópályán, nem biztos, hogy velük van a gond.
2020. júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen a világ sajnos, senki sem akar már komoly kapcsolatot.
2020. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De tinder golddal lehet.

Am beszélgetes közben derült ki, hogy mi a foglalkozása. Nekem is van pénzem, lakásom, autóm, diplomám, szóvál ez ilyen szempontból nem érdekel.De hasonlóan kvalifikált embert keresek

2020. júl. 12. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!