Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnak se indulnak be/elhalnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak se indulnak be/elhalnak a beszélgetései Tinderen?

Figyelt kérdés

24/F vagyok, két hónapja Tinderezek, legalább 15 lánnyal beszélgettem és ebből 1(!) beszélgetés volt folyamatos, intenzív és élvezetes, sajnos az a lány élőben pont nem tetszett, szerintem én se neki, maradtunk a barátságban. Alapvetően a nyitással nincs problémám, a legtöbbször válaszolnak, de azután a többi beszélgetés abból állt, hogy én próbálkozom beindítani a témát, a lány meg tisztességesen válaszol de kb semmit nem tesz azért hogy minőségibb legyen és bővüljön a kommunikáció. Bármilyen felesleges önfényezés nélkül, a korosztályomhoz képest az átlagnál olvasottabb vagyok, figyelem a világ eseményeit és a híreket, érdeklődő vagyok, van humorom, próbálok reflektálni a másik profilján levő infókra és arra amit mond, folyton új szálakat indítok el a beszélgetésben de a legtöbb elhal mert válaszolnak rá 1-2 mondatban de semmi új gondolatot, nézőpontot vagy kérdést nem hoznak be. Nem akarok hetekig chatelgetni, szeretem hamar megejteni a személyes találkozót, csak az elhívás előtt azért szeretném hogy legyen egy természetesebb, folyékonyabb pár üzenetváltás ami után nem érezzük úgy magunkat mint két teljesen idegen. Értelmes, normális külsejű, általában egyetemista lányokra írok rá, nem plázacicákra de mégis ez a helyzet. Más ezzel hogy áll?


Igen tudom, valószínűleg nem érdeklem eléggé ezeket a lányokat mert mellettem beszélgetnek még 8 sráccal de akkor meg miért matchelnek és miért válaszolnak egyáltalán? Nekik nem kínos ez az elhaló beszélgetés?



#Tinder #azistenitmár
2020. júl. 11. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Ne húzd fel magad. Az összes nő ilyen p*raszt Tinderen. Inkább élőben ismerkedj.
2020. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Hat en irok nekik kerdezgetek, de ha nem irnek nekik akkor semmi se lenne, olyan csaj is van aki meg visszakerdezni is baszik ra. Nem is tudom miert huzogatok meg, lehet hogy mar csak megprobalom megadni az eselyt annak aki veletlen engem keres es nem talal...
2020. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Ahogy a pasik se jobbak,annyit se képesek megmondani mi a f. bajuk van ,csak lelépnek szó nélkül. Gusztustalan,gerinctelen gyáva féreg az összes
2020. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Regisztráltam egy női fiókot és 1 perc alatt 99+ liket kaptam.

Hát képzelheted mennyire sajnálják :D

Ha kérdezel jó esetben válaszolnak de annyira megkaphatnak ott bárkit, hogy ha nem írsz majd ír a másik.

2020. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Aki tinderen nem tud beszélgetni nőkkel az magában keresse a hibát. Fura mód nekem megy. Akkor másnak sem lehetetlen.
2020. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, én is Tindereztem, de nem olyan egyszerű. A pasik is meglepően furcsák tudnak lenni néha. Amúgy meg kedves kérdező, alapvetően "érdekes" tudsz lenni? Már úgy értve, hogy van 1-2 hobbid, néhány barát, akikkel elmész erre-arra és tudsz sztorizni? Humorérzéked rendben van? A lányok többsége, (amennyire én azt meg tudom ítélni) szeretik a vicces srácokat, de nem komolytalanokat. Ez az olvasottság miben nyilvánul meg? Ha meg ezek is rendben vannak, akkor én sem értem a dolgot, pedig normálisnak tartom magam. Xd

UI: Gyakran úgy érzem, hogy a tényleg értelmes embereknek a legnehezebb párra lelni.

2020. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!