Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagos huszonéves budapes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos huszonéves budapesti barátnőt hányszor kell hetente étterembe etetni, meg évente mennyiszer kell nyaraltatni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Naponta azért jó ha megeteted és évi kétezer elviszed valahová, jót tesz a kis lelkének. De játszani se felejts el vele, igénylik a törődést.

Kicsit furcsa, hogy kutyaként kezeled a nőket. Így bármennyiszer vinnéd, nem lesz kit.

2020. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jobb ha nem tudod. Kerüld is el. budapesti csajokat, mert szörnyen magas a fenntartási költségük. Használd inkább a markod. Az mindig kéznel van.
2020. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%

Évente 2 "nyaralás". Egyszer nyáron valahova messzebbre pl Horvátország, Montenegró, Olaszország, Görögország, stb. Télen pedig síelni kell menni a hegyekbe. Legjobb a közelben Ausztria.

Évközben még meglepheted 1-1 wellness hétvégével a közelben, pl Hévíz. Szerintem ennyit megérdemel minden rendes lány.

Éttermekbe alkalmakkor mindenképpen el kell vinned egy normális nőt. Ilyen a szülinap, névnap, nőnap, Bálintnap, stb, de ezen felül is viheted, ha valamit ünnepeltek, pl előléptetést kapott vagy éppen hogy vigasztalni szeretnéd, mert rossz passzban van.


Egy normális férfi szerintem ennyit meg tud tenni.

2020. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Napi 4x etetés, 3x sétáltatás. Ne felejts el csippet tetetni bele.
2020. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Ha az átlagos alatt tényleg az átlagosat érted, és nem olyat, aki inkább egy sminkeletlen modell minimum, akkor

- heti éttermezésre nincs igény, havi 1-2 max. (hacsak nem a menüzős menzát érted alatta, ha az az elsődleges ebédforrásotok :D) - azért ebben az esetben egy átlag nő esetén amúgy első randi utántól számítva felesbe / cserélve megy a fizetés

- nyaralás: 1-2 külföldi (kiv. ha a lány nyaralásfóbiás) - ebből az egyik lehet közeli helyre 1-2 napos, nem mind többhetes tengerparti habzsidőszi, emellett lehet 1-2 belföldi hétvége


Legalábbis ismeretségi körben ezt látom.

2020. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 éves budapesti barátnőm van és ezek közül egyiket se igényli, ahogy én sem.


24/F

2020. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Miét pontozzátok le, aki leírja hogy a normális nőnek mire van igénye? Nem mindenki a szobájában akarja leélni az életét, mint ti.
2020. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Balázs, letetted a piát, elkezdtél a jövőre gondolni?
2020. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A szóválasztás ("etetni","nyaraltatni") annyira lenéző, sértett ês frusztrált, hogy én a helyedben nem kezdenék párkeresésbe. Jelenleg nem vagy abban az állapotban.
2020. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

#7 mert normális nő vagyok és ezek nem normális igények.

Sőt, fokozom a dolgokat. Normális nőként, a párommal EGYÜTT megyünk nyaralni meg étterembe, nem pedig ő VISZ engem. Nem egy autó vagyok, ami ha csak a garázsban áll is igényel fenntartási költséget.

2020. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!