Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40 körüli férfiak! El tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli férfiak! El tudnátok képzelni komoly kapcsolatot, esetleg családalapítást huszonéves nővel?

Figyelt kérdés
Én volnék a nő, és nagyon, nagyon megkedveltem egy tőlem 15 évvel idősebb férfit. Csak komoly kapcsolatban gondolkodom, de eddig csak velem egyidős párjaim voltak. Nagyon különleges ő nekem, kívül-belül teljesen az esetem. Néha ahogy beszélünk, azért kiérezni minimális "generációs" különbséget. De úgy érzem, ő olyan ember, akivel le tudnám élni az életem. Eddig nem éreztem ilyet. Látom érzem rajta, hogy Ő is kedvel, sőt ki is mondja, mégsem igazán lép előre, pedig nem egy nyámnyila típus, és független. Megvan a kémia, és nem történik semmi... Talán a kor miatt lehet, nem vesz annyira komolyan? Nem vagyok komolytalan, megbízható vagyok, a külsőm is teljesen rendben van. Úgy érzem, nagyon boldoggá tudnám őt tenni, és olyan jó lenne, ha engedné...
2020. máj. 20. 07:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, komoly párkapcsolatot el tudnék képzelni vele.
Igen, még családalapítást is el tudnék képzelni vele.
Csak szexet vagy szexkapcsolatot tudnék elképzelni vele.
Csak barátságot tudnék elképzelni vele.
Nem.
36 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

28-29 évessel el, 21 évessel már nem nagyon. Nem most fognak kijönni a gondok, hanem 20 év múlva. De ne idegenek szavazata és véleménye alapján dönts.

42/f

2020. máj. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Lehet ő egyáltalán nem gondolkodik családban, soha.

Elvált? Hány éves pontosan? És Te?

2020. máj. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze, nem a szavazatok alapján fogom megítélni, tudom, hogy mindenki más, azt inkább csak kíváncsiságból csatoltam hozzá, mások hogy gondolkodnak. Én 26 éves vagyok, ő pedig 41.
2020. máj. 20. 08:02
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

Akkor a korkülönbség szerintem nem nagy nagyon.

Lehet ő nem akar már vagy még családot, és sejti, hogy Te többre vagy méltó, minthogy hintáztasson...

2020. máj. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
36 vagyok, de legalább 28-29 lehetne az az életkor a nőknél, ami szerintem szóba jöhetne nálam. Az ennél fiatalabbak valószínűleg szóba sem állnának velem, másrészt meg nem biztos, hogy a mai világban egy 24-26 éves nő pl. szülni akarna, én meg nem várhatok a végtelenségig, ha gyereket szeretnék.
2020. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hogy ne tudnának. Tizen, huszon éves korban az idősebb csajokra nyomulnak. 35 fölött kb meg jöhet a fiatalabb. Exem is ezt csinálta. Jóval 30 felett összejött egy épphogy huszonéves csajjal. Valami 15 év korkülömbség volt köztük. Már spen kezdett gyarapodni. Kocsi, lakás, biztos munkahely. Persze, hogy a kis majom jólrácsimpaszkodott. Gyorsan terhes is lett. Gondolom "nem véletlenül", így aztán szépen bebiztosította magát. Exem nem tűnik sem szerelmesnek, sem túl boldognak, de ismerem, hogy a gyerekre tekintettel nem fogja otthagyni a nőt soha.

Így járt.

2020. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, segít-e a válaszom neked mert én nő vagyok, de 26 voltam mikor megismerkedtünk, párom 41. Most 3 évvel később van egy kisfiunk és szervezzük az esküvőt :) szerelmesnek kell lenni ezekhez.. Nem a kor számít.
2020. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

22-23 évessel nem.


De már 28 évessel igen ahogy 1-es is mondja.

2020. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Mikor 40 volt a férjem, én 29, abban az évben voltunk 9 éve házasok és a 3. babánkat vártuk épp. 😊 Azóta eltelt 6 év, töretlen a kapcsolatunk.
2020. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Én 35 vagyok. Tavaly próbáltam 25 évessel ismerkedni, de ahogy írtad, a generációs különbség már itt is érződött. Komoly kapcsolatot nem tudnék elképzelni ilyen korkülönbséggel.
2020. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!